reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kiedy będą??? Chyba prawie już co ??
30 listopada minie 3 tygodnie… ale oni napisali ze „okolo” wiec roznie moze byc.
Dziewczyny to była najgorsza noc w moim życiu. Cały czas się trzęsę i nie mogę pozbierać. Wczoraj w nocy złapały mnie dreszcze, oblał zimny pot, dostałam kołatania serca i zebrało na wymioty, więc wstałam i poszłam do łazienki a tam się okazało że leci ze mnie żywa krew😱😱😱 Nie wiedziałam co robić bo byłam w szoku, jest noc mąż śpi bo rano do pracy, ja sama nie pojadę bo nie jestem w stanie i przecież nie będę dzwonić do mojej lekarki po nocy. Wziełam progesteron doustnie i dopochwowo oraz nospe bo pojawiał się ból i czekałam całą noc bo prawie nie spałam tylko co róż biegałam do toalety sprawdzić co się dzieje. Krwawienie prawie zachamowało ale jeszcze coś się wydostaje a ja musze się pozbierać do kupy i zadzwonić do teściowej żeby mnie zawiozła do kliniki bo ja nie dam rady prowadzić a mam wizytę która raczej potwierdzi najgorsze 😭😭😭😭😭😭😭
o rety
Trzymam kciuki zeby to bylo krwawienie tylko z naczynka!!!
 
L-karnityna końską dawka 4g, l-ardanina 1 tabletka (nie wiem jaka dawka), Q10 też jedna tabletka. Z tym że mi się bardzo zmieniały parametry, od tragedii przez mniejsza tragedię po w zasadzie normę na miesiąc przed punkcją i całkiem nieźle w dniu punkcji. Tym co teraz napisze się nie sugerować. Dokladnie 3 miesiące przed punkcją miałem atak rwy barkowej, i ibuprom żartem jak dropsy. Być może miałem jakieś zapalenie bo miesiąc przed punkcją miałem parametry w zasadzie w normie (trochę obniżoną ruchliwość nad robiona iloscia), w dniu punkcji (ale mam tylko te parametry) ruch 80%, ilość 70mln/ml. Ale absolutnie tym się nie sugerować bo ibuprofen teoretycznie szkodzi na robale. No ale u mnie coś że tak zażartuje coś wygłosił. No i nie rozmawiałem o tym z lekarzem.
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy❤️ Krwawienie ustało i na usg już niczego nie było widać, więc przyczyna niestety nie znana. Z dobrych wieści to jest pęcherzyk, jest dobrze zlokalizowany, wszystko wygląda że jest w porządku. Maleństwo jest twardsze niż jego mama i mam nadzieję że dalej będzie walczyć. Kolejną wizytę mam na 06.12. żeby zobaczyć zarodek i pewnie serduszko 💗 chyba że coś się będzie działo to od razu do kliniki.
Jestes mega dzielna!
I dzidzia tez!!
Trzymam kciuki za Was❤️❤️❤️
 
W jakich dawkach wasi Panowie brali suple na poprawę nasienia chodzi mi o l-karnityne, l-arginine i koenzym Q10?
Ja sama brałam l- karnityne 2 nawet 3G dziennie i dawałam mężowi. Do tego po 200mg koenzymu, albo i nawet więcej czasem.
Wyniki się nie poprawiły morfologicznie, ale zarodki były rewelacyjne.
Bo to silne antyoksydanty i poprawiają chromatyne (RNA i dna w plemniku)
 
reklama
Do góry