reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hejka 👋🏻 Jestem nowa na forum i zainteresował mnie ten wątek 😅 jestem w 10tc (w sumie to juz chyba weszlam nawet w 11), zmagam sie z nerwica lekowa od lat. Co prawda daje rade bez lekow, ale robi sie coraz ciężej. Jako nastolatka, w momencie silnego stresu, dostawałam napadów padaczkowych. W ostatnim czasie mam tyle stresu, ze boje sie nawrotu. Na wsparcie tez nie mam co liczyc w domu. Czy ktoras byla w podobnej sytuacji? Jak radzicie sobie z ciągłym stresem, płaczem? Dodam, ze wiekszosc czasu jestem sama, z reguły bralam zwykle ziołowe tabletki na uspokojenie (i palilam), teraz wszystko odstawiłam zeby nie zaszkodzić maleństwu.
Z góry dziękuję za odpowiedz ❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny najwazniejsze to probowac myslec racjonalnie 😁 ja wiem jak to dziala i jakie to trudne sama niby po milowych krokach do przodu daje sie jeszcze wrobic ;) . Fajnie ze jest ta grupa zawsze to kazda kazdan wesprze i postawi do pionu ;)
 
Ojj mi dzis dala nerwica popalic i choc do konca staralam sie miec stosunek olewczy to sklamalbym ze nie zrobila na mnie wrazenia a tylko pieprzona dlatego ze az tak po prostu nigdy nie mialam. Wyszlam z pracy odebralam corke ze szkoly wszyatko bylo ok , zajechalysmy do sklepu czulam lekkie pieczenie w mostku ale nic olewam. Weszlysmy zrobilysmy zakupy wsiadam do auta corka cos mnie zagaduje ( 7lat ) a ja juz taka mocno niepewna , ruszylysmy i czuje ze zaczynam nie moc oddychac, doslownie ledwie plytkie oddechy staram sie lapac powietrze nie panikuje ale z sekundy na sekunde coraz gorzej , otworzylam okno czuje taka ogolna slabosc i juz mi to przestaje smierdziec nerwica, biore tel dzwonie do meza ( ten w pracy) mowie mu gdzie sie znajduje i ze jest kiepsko... staram sie panowac nad glosem bo nie chce przestraszyc bardziej dziecka....w trakcie tej rozmowy zaczyna mi wracac oddech, metlik z glowy odchodzi i zaczyna drzec mi cialo i tu juz wiem ze to ta s****.
Co za podstepne gow***. Teraz jestesmy w domu czuje totalne znuzenie zmeczenie jakbym tone wegla przerzucila i teraz skoro minelo 40 min i nadal zyje wiem ze to ona. Mysle ze i tak jakos to przetrwalam ale takiego stanu nigdy nie mialam .
 
Ojj mi dzis dala nerwica popalic i choc do konca staralam sie miec stosunek olewczy to sklamalbym ze nie zrobila na mnie wrazenia a tylko pieprzona dlatego ze az tak po prostu nigdy nie mialam. Wyszlam z pracy odebralam corke ze szkoly wszyatko bylo ok , zajechalysmy do sklepu czulam lekkie pieczenie w mostku ale nic olewam. Weszlysmy zrobilysmy zakupy wsiadam do auta corka cos mnie zagaduje ( 7lat ) a ja juz taka mocno niepewna , ruszylysmy i czuje ze zaczynam nie moc oddychac, doslownie ledwie plytkie oddechy staram sie lapac powietrze nie panikuje ale z sekundy na sekunde coraz gorzej , otworzylam okno czuje taka ogolna slabosc i juz mi to przestaje smierdziec nerwica, biore tel dzwonie do meza ( ten w pracy) mowie mu gdzie sie znajduje i ze jest kiepsko... staram sie panowac nad glosem bo nie chce przestraszyc bardziej dziecka....w trakcie tej rozmowy zaczyna mi wracac oddech, metlik z glowy odchodzi i zaczyna drzec mi cialo i tu juz wiem ze to ta s****.
Co za podstepne gow***. Teraz jestesmy w domu czuje totalne znuzenie zmeczenie jakbym tone wegla przerzucila i teraz skoro minelo 40 min i nadal zyje wiem ze to ona. Mysle ze i tak jakos to przetrwalam ale takiego stanu nigdy nie mialam .
Miałam tak nie raz i nie dwa.Dokładnie ten sam schemat...coś Cię bierze,olewasz,jednak przybiera na sile,myślisz sobie - oj chyba jednak nie nerwica,coś się ze mną dzieje niedobrego.Dzwonię do bliskich,rozmawiam,ktoś przyjeżdża,a tu....wszystko mija.Jestem w domu,już jest spokojnie i czuję się tak wyczerpana fizycznie i psychicznie,że nie mam sił na nic.A kładąc się do łóżka wszystko we mnie drży.Straszne to jest,ale niestety prawdziwe
 
Cześć dziewczyny,ale dawno tu nie zaglądałyście.Ja już mam 38 tydzień ciąży,czuję coraz większy niepokój.Chociaż staram się przekierowywać swoje myśli na coś innego.Mam nadzieję,że nie spanikuję i pójdzie szybko
 
Cześć ✋ może jest tu jakaś dziewczyna która aktualnie jest w ciazy i walczy z nerwicą lękową? Szukam wsparcia i rozwiązania 😞 od małego miewałam lęki a teraz gdy jestem w ciąży bardzo się nasiliły.. jestem w 14 tygodniu ciąży, panicznie boje się, że stracę to maleństwo, często wpadam w płacze i budzę się po 15 razy w nocy :( stres odebrał mi całą radość 🙄 a rodzina dziwi mi się, ze zamiast skakać do góry to ja ciagle płacze 😞
 
Cześć ✋ może jest tu jakaś dziewczyna która aktualnie jest w ciazy i walczy z nerwicą lękową? Szukam wsparcia i rozwiązania 😞 od małego miewałam lęki a teraz gdy jestem w ciąży bardzo się nasiliły.. jestem w 14 tygodniu ciąży, panicznie boje się, że stracę to maleństwo, często wpadam w płacze i budzę się po 15 razy w nocy :( stres odebrał mi całą radość 🙄 a rodzina dziwi mi się, ze zamiast skakać do góry to ja ciagle płacze 😞
hej kochana. Ja tez nerwica lekowa od przeszlo 13 lat. Obecnie 9 tydz ciazy. Juz przed ciaza mialam postepny w rozprawianiu sie z ta hiena. Ale w ciazy wiadomo ona zaskakakuje. Moge polecic Ci swietna grupe na fejsie ja z nimi od listopada zeszlego roku sluchajac nagran i roznych materialow wyszlam samodzielnie bardzo mocno na prosta.
 
reklama
hej kochana. Ja tez nerwica lekowa od przeszlo 13 lat. Obecnie 9 tydz ciazy. Juz przed ciaza mialam postepny w rozprawianiu sie z ta hiena. Ale w ciazy wiadomo ona zaskakakuje. Moge polecic Ci swietna grupe na fejsie ja z nimi od listopada zeszlego roku sluchajac nagran i roznych materialow wyszlam samodzielnie bardzo mocno na prosta.
dziękuję bardzo za odpowiedz;) jeśli możesz to będę wdzięczna ;) próbuje już na różne sposoby i na razie zero efektów :(
 
Do góry