reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny które robiły badanie mocz. Wyszły Wam jakieś bakterie ? Bo mi tak,dzwoniłam do gin A on mówi że to nic takiego, natomiast w necie już przeczytałam że może być to niebezpieczne. Kupiłam sok z żurawiny.
Mi chyba nic takiego nie wyszło. Jak to masz oznaczone?
 
Dziewczyny , czy na ktoś z was tak że mdli, ale nie jakoś bardzo, czasami niby podchodzi aż i lecisz przytulić się z kabelkiem ale nie wymiotujesz, a raz że niby mdli ale dużo słabiej niż np wczoraj? Czy to jest norma? Czy już mam się martwić? I piersi mam tak niby raz wielkie się robią takie napompowane a raz że powiększone ale takie miększe . Kurde wizytę mam dopiero 21 i po prostu chyba nie wytrzymam ze stresu ..
 
Oznaczenie że wykryto bardzo liczne bakterie. Jednak nie mam żadnych objawów.
Miałam bardzo liczne bakterie, musiałam powtórzyć badanie i zrobić posiew moczu. Zanim go zrobiłam to piłam dużo soku z żurawiny. W następnym badaniu były już bakterie pojedyncze, a w posiewie nie udało się ich wyhodować. Ginekolog powiedział, żebym się nie przejmowała, bo miałam plamienia i trudno w tej sytuacji pobrać czystą próbkę moczu. Wczoraj powtarzałam badanie po dwóch tygodniach kuracji żurawiną i już wszystko ok, bez śladu bakterii (ale od tygodnia przestałam plamić)
 
Dziewczyny , czy na ktoś z was tak że mdli, ale nie jakoś bardzo, czasami niby podchodzi aż i lecisz przytulić się z kabelkiem ale nie wymiotujesz, a raz że niby mdli ale dużo słabiej niż np wczoraj? Czy to jest norma? Czy już mam się martwić? I piersi mam tak niby raz wielkie się robią takie napompowane a raz że powiększone ale takie miększe . Kurde wizytę mam dopiero 21 i po prostu chyba nie wytrzymam ze stresu ..
Spokojnie ;) ja nie mam żadnych objawów i się nie denerwuje ;)
 
reklama
W ciąży z synem nie miałam żadnych objawów praktycznie. Kilka razy miałam mdłości i parę razy wymiotowałam wieczorem.
Dziewczyny , czy na ktoś z was tak że mdli, ale nie jakoś bardzo, czasami niby podchodzi aż i lecisz przytulić się z kabelkiem ale nie wymiotujesz, a raz że niby mdli ale dużo słabiej niż np wczoraj? Czy to jest norma? Czy już mam się martwić? I piersi mam tak niby raz wielkie się robią takie napompowane a raz że powiększone ale takie miększe . Kurde wizytę mam dopiero 21 i po prostu chyba nie wytrzymam ze stresu ..
 
Do góry