reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja dziś byłam na zakupach bo odzyskałam trochę moce i w jednym sklepie nagle ciemno przed oczami w głowie się kręci. Oczywiście żadnej ławki nie było w pobliżu myslalm ze zemdleje ale udało się opanować syt. Ale pojechałam po tym do domu i leze grzecznie.
 
Ale ja też jeszcze się w 100% nie cieszę.. i też mi mąż ciągle powtarza że zamiast się cieszyć to ty wymysłach co chwilę.. a ja się poprostu boję.. nie chce się rozczarować.
Mam to samo, a jak zacznę np oglądać ubrania ciążowe to później mam wyrzuty sumienia że za bardzo się nastawiam, a różnie jeszcze może wyjść :( Ale chyba jak człowiek by się nie nastawiał to jak się nie uda to będzie bolało tak samo... Więc może nie ma co sobie odbierać tej radości. Sama już nie wiem.
 
A tak z innej beczki - jakie sałatki królują u Was na wigilijnym stole ? Wigilię spędzamy u moich rodziców a obiecałam zrobić sałatkę.. i nie taka co jest u nas co rok [emoji23]
U mnie nie ma sałatek w Wigilie….
A w Swieta klasycznie jarzynowa😂
Ja robię zawsze dla siebie jedna:
Gotowany brokuł,
Ser feta,
Jogurt naturalny z czosnkiem,
Prażone migdały w płatkach
I zielone winogrona…

Uwielbiam ta salatke:)
 
Mam to samo, a jak zacznę np oglądać ubrania ciążowe to później mam wyrzuty sumienia że za bardzo się nastawiam, a różnie jeszcze może wyjść :( Ale chyba jak człowiek by się nie nastawiał to jak się nie uda to będzie bolało tak samo... Więc może nie ma co sobie odbierać tej radości. Sama już nie wiem.
Oczywiście ze nie ma. Ciesz się. Kupuj ubrania!
 
reklama
No na wigilie to i u mnie nie ma :) myslalm o świętach nie doczytałam ze o wigilie chodzi :)
Muszę chyba też to mamie zaproponować. [emoji23][emoji23] I problem z głowy.. [emoji39]
Tak na serio to na pewno od czasów rodziców moich rodziców są zawsze 2 sałatki na wigilię [emoji1745][emoji1745] więc du..pa. nie wymigne się. [emoji6]
 
Do góry