reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A tak z innej beczki - jakie sałatki królują u Was na wigilijnym stole ? Wigilię spędzamy u moich rodziców a obiecałam zrobić sałatkę.. i nie taka co jest u nas co rok [emoji23]
W wigilie nie, ale w święta właśnie z teściową myślimy to będą moje pierwsze święta poza rodzinnym domem😄 Chyba będzie sałatka z tuńczyka z ryżem ananasem, porem i rodzynkami. (Chociaż te rodzynki średnio za mną przemawiają, nie każdy lubi) i taka zwykła brokuł, jajko, feta i sos czosnkowy. I może jarzynowa klasycznie 😄 ja bym wolała zrobić gyrosa bo to chyba każdy lubi, ale teściowej się przejadła i nie chce jej, a szkoda. Z gości będzie rodzeństwo męża wiec się nie wtrącam za bardzo 😂
 
reklama
Dziewczyny, ratujcie jakimś pomysłem na obiad:)
Najlepiej szybki do przygotowania:)

Nie mogę znaleźć smaku…przez co nie wiem co gotowac żeby zaspokoić łaknienie…
Właśnie zjadłam czekolade i kabanosy…😂
Ja mam dziś filety z dorsza w panierce z ziemniaczkami i kapustą kiszoną 😁
 
O mamo dopiero doszłam do końca wpisów 😁
Ale ten tydzień jestem w pracy w biurze, więc muszę mieć podzielna uwagę. A ogólnie dziewczyny jak powiedzialyscie pracodawcy o ciąży?
Ja myslalam żeby zaczekać do badań prenatalnych w połowie stycznia...Na razie mam pracę hybrydowa i przez święta sporo wolnego więc na L4 możliwe że udam się dopiero w lutym.
Niby relacje z pracodawcą mam w porządku ale jakiś taki stres przed ta rozmowa jest.
 
A no tak, ale to miałaś na myśli takie osoby co się zapisują a potem milczą np miesiac, dwa. A Agnieszce chyba chodzilo o usuwanie osob ktore sie nieregularnie odzywają.
Tak @Majaga chodziło mi o to co @Justyna85.12 napisała 🙂
Nigdy nie byłam na grupie zamkniętej, więc nie znam zasad 😂 Teraz już trochę więcej rozumiem!
 
O mamo dopiero doszłam do końca wpisów 😁
Ale ten tydzień jestem w pracy w biurze, więc muszę mieć podzielna uwagę. A ogólnie dziewczyny jak powiedzialyscie pracodawcy o ciąży?
Ja myslalam żeby zaczekać do badań prenatalnych w połowie stycznia...Na razie mam pracę hybrydowa i przez święta sporo wolnego więc na L4 możliwe że udam się dopiero w lutym.
Niby relacje z pracodawcą mam w porządku ale jakiś taki stres przed ta rozmowa jest.
ja chce powiedziec jak najpozniej jak dobrze pojdzie :) koncowka stycznia - luty :p
 
O mamo dopiero doszłam do końca wpisów 😁
Ale ten tydzień jestem w pracy w biurze, więc muszę mieć podzielna uwagę. A ogólnie dziewczyny jak powiedzialyscie pracodawcy o ciąży?
Ja myslalam żeby zaczekać do badań prenatalnych w połowie stycznia...Na razie mam pracę hybrydowa i przez święta sporo wolnego więc na L4 możliwe że udam się dopiero w lutym.
Niby relacje z pracodawcą mam w porządku ale jakiś taki stres przed ta rozmowa jest.
Kurde, mam to samo. Niby przełożony fajny i wgl i miałam dzisiaj po wizycie pojechać do pracy mu powiedzieć ale jakoś się tak stresuje, że nie pojechałam...
 
Mam to samo, a jak zacznę np oglądać ubrania ciążowe to później mam wyrzuty sumienia że za bardzo się nastawiam, a różnie jeszcze może wyjść :( Ale chyba jak człowiek by się nie nastawiał to jak się nie uda to będzie bolało tak samo... Więc może nie ma co sobie odbierać tej radości. Sama już nie wiem.
Mi wczoraj na USG lekarz powiedział, że najgorszy czas za mną (z największym zagrożeniem) i można już trochę odetchnąć (ja 11+2)
Także dziewczyny na spokojnie, trzeba myśleć pozytywnie i się nie stresować za dużo.
Ale wiem o czym mówicie dokładnie, ja też jeszcze nie myślałam o imionach, jeszcze ciuchów ciążowych ani innych rzeczy nie kupowałam ze względu na to że jeszcze za wcześnie, że co jeśli....
Chyba dużo z nas ma takie stresy!
Ale wiecie co mi pomaga? Medytacja!
i na bóle i na stresy i mętlik w głowie. Medytuje regularnie od dwóch lat i daje mi to ogromne korzyści: spokój, nabranie dystansu do życia, do siebie, do danej sytuacji.

Szczerze polecam ❤️
 
reklama
Do góry