reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pamiętam twoja historię 🥰🥰🥰🥰♥️miło słyszeć że u Was świetnie się układa
Czy tak świetnie to różnie bywa 😜 ale nie mogę narzekać. Diametralnie życie się zmieniło i również nasze relacje, zdecydowanie oczyściły się z ciągłych pretensji i żali jakie narastały między nami w trakcie całej tej 4letniej batali. Zresztą każda z was wie że przy ivf nawet najcudowniejszy związek potrafi być na krawędzi 😉🙈 niemniej jednak życzę Każdej z Was( a widzę że dużo też tu nowych wojowniczek) abyście się nigdy nie poddawały, a gdy przychodzi gorszy czas- pozwólcie sobie na doła, ale później wstańcie otrzepcie się i idźcie dalej, szukając nowych rozwiązań-Bo warto! Zobaczycie że na każdą z was na końcu tej drogi czeka szczęście❤️ Wytrwałości ✊😘
 
reklama
Ja też mam 38 skończone i dlatego pytam bo pisalas o trisomi 21. Ja wiem że to jeszcze daleka droga przede mną ale ja właśnie się boje żeby dziecko z racji wieku nie miało zespołu downa
Ja na 8 blastek miałam tylko 1 trisomnie 21. Na pewno w naszym wieku warto przebadać zarodki, wiadomo, ze badanie Pgt A nie daje gwarancji, że zarodek będzie zdrowy, bo komórki pobiera się z trofoektodermy, czyli części obwodowej ale można założyć w ponad 90%, że węzeł zarodka też będzie bez wad genetycznych i nie będzie miał mozaiki.
 
reklama
Do góry