reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie czy wy też po punkcji mimo odroczonego transferu. Powodu wysokich hormonów dostaliście luteinę i dupashon ..pytam bo się zastanawiam czy powonn je brać bo niby po co
 
reklama
Już po punkcji. Nie było się czego bać. Po 15 min już biegałam. Brzuch na razie boli okropnie. Mam nadzieję, że jakoś przejdzie. Z 20 tylko 8 było dojrzałych więc szału nie ma. Jutro się dowiemy czy w ogóle cokolwiek się zapłodniło.
Nie liczy się ilość tylko jakość. U nas zwaloba była jedna procedura i jak Ty miałam z 16 komórek tylko 6 dojrzałych. Po tej procedurze urodziłam syna a to była jedna jedyna blastka:-)
 
Mam pytanie czy wy też po punkcji mimo odroczonego transferu. Powodu wysokich hormonów dostaliście luteinę i dupashon ..pytam bo się zastanawiam czy powonn je brać bo niby po co
Żeby wyrównać cykl, żeby torbieli nie było. Ogółem punkcja mogła uszkodzić cialka żółte które produkują progesteron są niewydolne i niewiadomo kiedy okres byłby. No i może torbiele czynnościowe, ale to moja dywagacja. Jest to stała praktyka:-)
Czyli trzymamy kciuki za telefon z dobrymi wiadomościami jutro:-)
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja kochana jeszcze 5 ochotników mam w kolejce . Jeden przebadany został to pójdzie na pierwszy strzał .
U mnie jest gorzej! Ja nie mam nadal okresu bo karmię, ale w miejscu rozumu jest karteczka „ powiadom o dostępności”.
Szkoda, ze jakiegoś maila z powiadomieniem nie można dostać[emoji1787][emoji1787][emoji1787]Myślę, ze około 3 roku życia moich dzieci ja wrócę do życia.
A młody miał być asertywny a nie agresywny, ale cholercia nie rozumie chłopak.
Czasem to sobie myśle jakim cudem ja do tego kolejnego ivf podeszłam. Potem myśle ze to nie cud tylko szał macicy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]A Ty masz tam jedynaka czy więcej człowiekow?
 
Żeby wyrównać cykl, żeby torbieli nie było. Ogółem punkcja mogła uszkodzić cialka żółte które produkują progesteron są niewydolne i niewiadomo kiedy okres byłby. No i może torbiele czynnościowe, ale to moja dywagacja. Jest to stała praktyka:-)
Czyli trzymamy kciuki za telefon z dobrymi wiadomościami jutro:-)
Dziękuję ... Ciekawe czemu do 6 doby czekają ?? Trochę mam Stacha
 
Dziękuję ... Ciekawe czemu do 6 doby czekają ?? Trochę mam Stacha
Bo blastocysta powinna być w 5 dobie( stadium rozwojowe zarodka, które powinnien osiągnąć w 5 dobie).Bywa, ze zarodek osiąga to stadium w 6 albo 7 dobie. Takie zarodki tez są zdrowe genetycznie :-) i rodzą się z nich zdrowe dzieci.
 
reklama
Do góry