reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mnie sie po pierwszej tak rozeszły, ze caly czas wygladam jakbym byla w ciąży, chodzilam do fizjo uroginekologicznego, ale mialam male zaparcie w tych ćwiczeniach [emoji15] teraz chyba sie wybiore jakos niedlugo, moze uda sie, zeby nie doprowadzic do wiekszego rozejscia..

Dziewczyny, a ma ktoras termin na koniec sierpnia? Bo u mnie pokazuje 26.08 to wszystkie beda rozpakowane juz [emoji23]
jest nas trochę na koniec sierpnia. Ja mam teoretycznie na 29.08, kilka dziewczyn na 30.08 więc nie będziesz sama.
 
reklama
Hej! To ja też się nieśmiało witam. Z OM termin powinnam mieć na 31.08, a dziś mija 4t5d :) ciąża wykryta bardzo wczesnie bo w 23 dc, a to po to, żeby przyjmować szybko heparynę :)

Pierwszą wizytę będę mogła mieć 3 lub 11 stycznia. :) i teraz się mocno zastanawiam, bo z jednej strony chciałabym szybciej na USG zobaczyć, ze wszystko jest ok, a z drugiej boje się że w 5t4d nie będzie serca i będę się stresować :) niestety jestem po dwóch stratach, stad moje rozkminy.
ja idę 12 stycznia a mam termin na 29.08
 
Mnie sie po pierwszej tak rozeszły, ze caly czas wygladam jakbym byla w ciąży, chodzilam do fizjo uroginekologicznego, ale mialam male zaparcie w tych ćwiczeniach [emoji15] teraz chyba sie wybiore jakos niedlugo, moze uda sie, zeby nie doprowadzic do wiekszego rozejscia..

Dziewczyny, a ma ktoras termin na koniec sierpnia? Bo u mnie pokazuje 26.08 to wszystkie beda rozpakowane juz [emoji23]
U mnie tez końcówka sierpnia, u mnie 6+1 a u Ciebie?
 
Dziewczyny, wrócę do tematu wątku prywatnego. Wydaje mi się, że powoli mamy już komplet, wiec może warto rozważyć jego założenie w niedalekiej przyszłości? Za niecałe 2 tygodnie będę robiła badania, poznam płeć, ale nie chciałabym pisać o wynikach w miejscu, do którego każdy ma dostęp.
Jeszcze może chwilę poczekajmy, bo dołączają jeszcze kolejne mamy z terminami na końcówkę sierpnia
 
I tak z innej beczki pytanie odnoście sylwestra. To moja pierwsza ciąża wiec mama i teściowa zestresowane są bardziej niż my i wiercą dziurę w brzuchu żebyśmy odpuścili zabawę sylwestrowa. Ja na tą chwile czuje się bardzo dobrze, jedyne co to bolą mnie piersi i dokuczają zaparcia wiec nie planowałam z tego rezygnować. Ale jednak w obecnych czasach w takiej grupie osób cos można przywlec i zaczynam mieć wyrzuty sumienia ze myśle tylko o sobie i za faktycznie cos może się wydarzyć.
 
reklama
Właśnie a propos brzuszków. Ja mam wrażenie że jestem napuchnięta jak balon a to dopiero rozpoczął się 9tc. Nie wchodzę w normalne rzeczy, noszę getry, teraz już spodnie ciążowe, to dopiero początek a już takie zmiany. Na wadze wybilo +1
Ja mam to samo uczucie a jest u mnie 9 i kilka dni... Dziś kupiłam dresy luźniejsze 🤭
 
Do góry