reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie przeciw Covid dla dzieci 5-11 lat. Zaszczepicie?

Szczepienia dzieci między 5 a 11 rokiem życia przeciwko COVID-19 mogą w Polsce ruszyć jeszcze w listopadzie zaraz po tym, jak Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób zatwierdzi dane kliniczne z USA.

Szczepionkę przeciwko COVID-19 firmy Pfizer dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat formalnie zatwierdziło Amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) już. Decyzję tę poprzedziło jednomyślne głosowanie zespołu 14 ekspertów, którzy uznali, że szczepionka dla dzieci jest skuteczna i bezpieczna. To otwiera drogę do rozpoczęcia szczepień 28 milionów dzieci w wieku od 5 do 11 lat w Stanach Zjednoczonych. W artykule macie więcej wiadomości na temat badań i samej szczepionki.
Mam w domu prawie 8latka i tak zaszczepię go. Po konsultacji z lekarzami którzy go prowadza- pediatrą, kardiologiem, alergologiem, pulmonologiem- podjęłam taka, mam nadzieję najlepszą decyzję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam w domu 8latka i tak zaszczepię go. Po konsultacji z lekarzami którzy go prowadza- pediatrą, kardiologiem, alergologiem, pulmonologiem- podjęłam taka, mam nadzieję najlepszą decyzję.

Też konsultowałam szczepienie córki z pediatrą:) Komu ufać jak nie jej? Przypadkowym „znawcom” z internetów? Nie dziekuje :)
 
Też konsultowałam szczepienie córki z pediatrą:) Komu ufać jak nie jej? Przypadkowym „znawcom” z internetów? Nie dziekuje :)
Dokładnie tak samo myślę. [emoji846]Też bym pewnie konsultowała to tylko z pediatrą ale ze chodzimy jeszcze do kilku lekarzy przez choroby to oczywiste dla mnie było że muszę z nimi to skonsultować żeby wiedzieć czy nie ma żadnych przeciwskazań.
 
reklama
Do góry