reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie się chłodzi CIN CIN alkohol free, a na karnawał zrobiony zapas win bezalkoholowych. Jakby któraś mamusia chciała to polecam bezalkoholove.com :)

Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w 2022 roku, żebyśmy wszystkie w okolicach sierpnia poznały swoje silne i zdrowe maluszki! 😘🍾🥂🎉🎊
 
reklama
Hehe widzie dziewczyny że prawie u każdej dziś rządzi picollo;) u mnie również będzie także wasze zdrowie ;) Szczęśliwego Nowego roku pełnego spokoju i szczęścia ;) żeby nowy rok przyniósł same dobre i pozytywne wieści ;) żeby każde usg było radością i szczęściem ;) a w sierpniu szybkich rozwiązań i zdrowych maluchów ;)
 
Dziewczyny, czy bezpośrednio przed tymi wszystkimi Nifty itd robicie usg? W poprzedniej ciąży robiłam takie szybkie, kontrolne, żeby upewnić się, że dziecko żyje. Teraz badanie będę robiła prawdopodobnie między 10 a 13.01, a wizytę mam tydzień później. Zastanawiam się czy jednak nie podjechać wcześniej na samo usg.
 
Cześć wszystkim! Podglądam Was już od jakiegoś czasu, ale jakoś cały czas bałam się odezwać. Dalej się boję, ale zaryzykuje.
Ostatnia miesiączkę miałam 15.11. Wg usg z poniedziałku wychodzi dziś 6t3d ciazy. Na usg widoczny był zarodek i chyba bicie serduszka, ale lekarka nie była jeszcze pewna w 100% tego serduszka. Kolejna wizytę mam 11 stycznia. W 6 tygodniu miałam plamienie i delikatne krwawienie, biorę duphaston 3x1 i ciągle się martwię czy wszystko będzie dobrze. Z polecenia lekarki zrobiłam betę HCG - 28 grudnia była ponad 29 tysięcy, a dwa dni później ponad 39 tysięcy. Martwi mnie to, bo przyrost nie jest podwojony. Moja ginekolog napisała mi, że wartości są wysokie i czasem jest tak, że wtedy przyrost jest mniejszy. Ja jednak jestem cały czas w stresie, czy wszystko będzie w porządku..
 
Cześć wszystkim! Podglądam Was już od jakiegoś czasu, ale jakoś cały czas bałam się odezwać. Dalej się boję, ale zaryzykuje.
Ostatnia miesiączkę miałam 15.11. Wg usg z poniedziałku wychodzi dziś 6t3d ciazy. Na usg widoczny był zarodek i chyba bicie serduszka, ale lekarka nie była jeszcze pewna w 100% tego serduszka. Kolejna wizytę mam 11 stycznia. W 6 tygodniu miałam plamienie i delikatne krwawienie, biorę duphaston 3x1 i ciągle się martwię czy wszystko będzie dobrze. Z polecenia lekarki zrobiłam betę HCG - 28 grudnia była ponad 29 tysięcy, a dwa dni później ponad 39 tysięcy. Martwi mnie to, bo przyrost nie jest podwojony. Moja ginekolog napisała mi, że wartości są wysokie i czasem jest tak, że wtedy przyrost jest mniejszy. Ja jednak jestem cały czas w stresie, czy wszystko będzie w porządku..
To mamy ten sam czas bo tez miałam ostatnia miesiączkę 15 listopada i tez byłam na usg w poniedziałek. Tez myślałam o zbadaniu bety, ale w rezultacie stchórzyłam.
 
Myślę, że nie ma znaczenia czy pierwsza czy druga czy czwarta. Martwimy się tak samo, bo każda z nas chce urodzić zdrowe maleństwo i cieszyć się macierzyństwem.

Tylko te wizyty coraz droższe... Dziewczyny z ciekawości. Ile płacicie za wizyty prywatne?
200zł badanie z usg. Niestety ona nie ma jednoczesnie podpisanej gdzieś umowy z nfz i jak zleca badania, to muszę je zrobić prywatnie i skierowania tez nie wypisze do diabetologa :( musze dzwonić do rodzinnej, bo tu juz bym chciala na nfz 🙄
 
reklama
To mamy ten sam czas bo tez miałam ostatnia miesiączkę 15 listopada i tez byłam na usg w poniedziałek. Tez myślałam o zbadaniu bety, ale w rezultacie stchórzyłam.
Mnie ginekolog skierowała, więc nie mialam wyjścia. Jakbym sama miała się decydować, to bym nie robiła. Bo czekanie na ten drugi wynik jest za bardzo stresujące. Zreszta potem analiza tych wyników też..
 
Do góry