reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

13.01. niedługo będzie wszystko dobrze. Musimy myśleć pozytywnie. Mnie te myśli nieraz przerażają. W nocy spać nie mogę. Nie wiem czy te tak macie sen mam taki płytki i nie dużo trzeba aby mnie wybudzić...ostatnio 4 rano i byłam gotowa żeby wstać 🤭
Ja to miałam dzisiaj dokładnie- sen płytki mam od początku ciąży, chodzę ciągle siku, ale dzisiaj o 4 to juz sie zastanawiałam czy wstać i sprzątać, czytać czy co😂
 
reklama
Ja badania prenatalne robię za 2 tygodnie, w ten sam dzień będzie robione USG i pobranie krwi. Pani z recepcji mi powiedziała, że jak już będą wyniki z krwi to wtedy wynik z USG jest korygowany o te wartości. Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim?
A to nie jest norma, że USG prenatalne jest korygowane (ryzyka) po wynikach PAPPA?
 
Hej, w końcu i ja się przywitam ;) mam 34 lata to moja trzecia ciąża, dwójka urwisów już na pokładzie (lat 6 i 4).termin mam ok 17 sierpnia. Wczoraj miałam pierwszą wizytę i na szczęście wszystko w porządku, za tydzień kolejna wizyta bo lekarka zauważyłam małego krwiaka i przypisała mi duphaston. Początek ciąży miałam bardzo stresujący bo w święta miałam operacje ręki, ale na szczęście wszystko zmierza ku końcowi, w dobra stronę;)
 
Nie boisz się pracować w żłobku w ciąży? Przecież dzieci ciagle chorują
chcialam o to samo zapytać..
Kochane Ciesze się z wyśmienitych wieści po wizytach moja dopiero 17 stycznia.
Ja dzisiaj jestem na teście obciążenia glukozy z powodu cukrzycy ciążowej ktora mi wyszla w poprzedniej ciąży....
Oczywiscie na starcie przerazila mnie kolejka do pobrania, choć nastawiłam sie juz na starcie że będę czekać bo i tak mi sie nie spieszy.jednak Pani w rejestracji dala mi numerek zero i powiedziała ze przy teście tolerancji glukozy wchodze bez kolejki zeby się wyrobic w czasie pracy punktu pobran.
Cóż .. niechętnie stanęłam pod drzwiami punktu przepraszając czekających ze mam pierwszeństwo wejscia z powodu testu.
Niestety na wszystkich w poczekalni trafila sie jedna bardzo niemila starsza Pani, ktora zaczela swoj wywod od tego ze ona kiedys tez byla w ciazy i nikt jej w sposób uprzywilejowany nie traktował później zarzucila mi ze 5 osob moze wejść a później dopiero ja .. ciąża to nie choroba itp
Z racji hormonów i mojego słabego charakteru poryczalam sie jak bóbr az nie mogłam sie przed dobre 15 minut uspokoić.
Plus z tego ze reszta ludzi w poczekalni zaczela mnie bronic prze ta wstretna baba.
Zastanawiam sie czy ja tez na starosc bede taka niemiła?
Buziaki dla Was.
Kurczę,zal mi Ciebie...

Dobrze,ze nie trafila na mnie 🤣🤣🤣🤣
 
Zawsze się zastanawiam, gdzie tym ludziom starszym - dziadkom i babciom się spieszy? Co oni mają takiego do zrobienia w ciągu dnia, co by nie mogło poczekać dosłownie kilka minut. Niestety, ale większość starszych ludzi jest po prostu wredna. Zastanawiam się czy tylko w Polsce czy w innych krajach też tacy są.. Mnie to krew zalewa jak oni się czasem zachowują.
W innych krajach tez tak jest 😅
Uwazam ,ze w DE są nawet bardziej agresywne i do tego co druga ma cos z głową. :confused:
Potrafia zwyzywac czlowieka,ze się spojrzał,a co dopiero o miejsce w kolejce 😂
 
reklama
Nie ma co sie przejmować takimi ludźmi takie jest prawo to należy z tego korzystać. Ja tez ostatnio weszłam sobie przed kolejka i powiedzialam ze jestem w ciąży. Na wielu drzwiach jest napisane że kobiety obsługiwane są poza kolejnością
Tak? bo ja zetego co pamietam dotyczy to dopiero kobiet w widocznej ciąży... Przynajmniej tak bylo kiedyś.
 
Do góry