reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Współczuję i mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie!


Te z ciąży po około pół roku znikają, niezależnie od karmienia piersią. Ale podczas karmienia i tak są przeciwciała, ale takie trochę"bierne". W sensie są i działają o ile dziecko je regularnie chociaż co 4h (pi raz oko).


U nas przy śpiworku to samo, dopóki nie zakładam to jest ok, jak tylko zaczynamy to drze się wniebogłosy, wie, że to spanie, kładę ją na jej miejscu w wyrku, dostaje cyca i w 5 minut śpi 🤭🤭


Ja robię w termomixie albo blenduję w czym innym, wrzucam mocno dojrzałego banana, jajko (albo dwa jeśli malutkie albo wielki banan) i płatki owsiane na oko. Miksuję i z tego robię nasze "klasyczne" placuszki bananowe. Fajne są też z płatkami jaglanymi, ale trzeba dać niedużo i odstawić na 15 minut.


Ja nadal team pieluchy, zmiana z kupą pantsów jest dla mnie nie do przejścia 🥴🥴


Moja tak śpi od momentu jak się nauczyła obracać, moja mama nie może tego zakumać jak jej mówię, żeby nie dawała jej poduszki bo i tak nie używamy, a mała śpi na twarzy 🤣🤣


Jednoroczniak 🤭🤭🤭
Ja zrobię klasycznie tort z małą ilością cukru, chyba zrobię marchewkowy z kremem mascarpone. Nie mam siły i chęci wyszukiwać i robić


Miałam przy Dobrusi, a teraz nie chciałam i mam bo dostałam. Ale młoda bawi się panelem z przodu, więc nie całkiem stracone. Nie planuję uczyć jej chodzić przy tym


Moja piła już kakao, ale staram się mieszkać kakao z karobem na pół.


Ej, ale kaszak też jest bez pieczenia i cukru 🙈🙈🙈🤭


Naprawdę czujesz, że podobny? Dla mnie karob w niczym kakao nie przypomina 🤣🤣
Lubię, ale nie uważam za ekwiwalent, bo kompletnie nie smakuje jak kakao 😂
No mi w naleśnikach smakuje dość podobnie 😃 i pachnie dla mnie mega apetycznie
 
reklama
Mogę się zapisać? Nie moje dziecko, tylko ja. Chcę chodzić do takiego żłobka 😂😍
ok powiem Ci że jak zobaczyłam tą kuchnie, w salonie taką małą sofę (yy siedziałam na niej tylko tv brakowalo😂) i wgl jak dom tylko micro no i rybki akwarium duże i kilka mniejszych kosmos 😱 u mnie by zdechły nie mam kiedy karmić 😂 ahh zakochałam się i wszystkie dzieci które wchodziły to z uśmiechem oczywiście nie się wstydziły i przyglądały co to za baba😂
i tutaj hit nie mówią na siebie ciocie tylko Pani ze żłobka to mi się akurat podoba 😜
 
Wow dużo, ale jak was stać to warto, przynajmniej będziesz spokojna na swój sposób 😁. Co to są gordonki?
Też nie ciekawiło bo w nie wiedziałem i Też właśnie wpis o rany polecam sama chyba pójdę trochę takie wychowywanie w muzyce przez zabawę taką kreatywną zabawę 🤪

kurde w innych to widziałam tylko magnetofon i na maksa muza straszne to było a tutaj wczoraj np były i Pani grała na wiolonczeli (wstyd się przyznać ale nigdy na żywo nie widziałam i nie słyszałam)🤭😶‍🌫️
 
co do tortów planuje zrobić ten niby od 10 ms jest zobaczymy co wyjdzie🤪
 
reklama
Moja też nie jest zwolenniczką wszelakich podróży i nie ważne czy wózek, auto!
Jest dzień , że wysiedzi z 30 min w wózku...a jest że po 2 min robi aferę i ze wzg na to że mamy pogodę jaką mamy obecnie to nie raz się zastanawiam czy jest sens w ogóle wychodzić żeby nie było że na tym wietrze i mrozie cała zaryczana:oops:
Też odczuwam zmęczenie ale to chyba czasami bardziej psychiczne bo cały dzień tylko z nią...pogadać można tylko z nią a wiadomo jak wyglądają teraz pogaduszki z maluchem🤣 więc czasami po prostu brakuje mi kontaktu z innymi...
Jak ona zacznie chodzić to już wózek chyba nie będzie mi w ogóle potrzebny...:oops:
A ja z Nelą chodzę teraz codziennie na spacerki w porze jej drzemki i za każdym razem zasypia, a ja mam relaks, bo wolny czas dla siebie, by posłuchać sobie muzyki podczas spacerku czy poczytać forum 🤗
 
Do góry