reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mam taki ból od trzech dni, kość krzyżowa i troszkę ponad nią. 8 tydzień 6 dzień ciąży
Mi lekarz na wizycie powiedzial,ze takie bole sa normalne..

Ale dla niego to wszystko jest normalne 🤣🤣🤣
Cieszylam sie,ze on byl na zastepstwie bo podobno dobry i pracuje w kliice polozniczej i polak do tego,ale zdecydowanie wole moja niemke 🥰
 
reklama
Jak masz u góry swój login klikasz, wyskakuje okienko klikasz sygnatura, otwiera się po lewej stronie wybierasz jeszcze raz i piszesz co chcesz
A faktycznie mogę coś wpisać, ale klikając np. na Ciebie nie mam wglądu w to co napisałaś w sygnaturze 😔 więc nawet jak napiszę cos o sobie to i tak nikt tego nie zobaczy.
 
Polecam iść do fizjo lub osteopaty. Co się da to ponastawiaja. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam z biodrami ale w 2 trymestrze, do tego rwa kulszowa. Teraz boli mnie jakby kość ogonowa. Zamierzam się niebawem gdzieś wybrać żeby się tak nie męczyć jak wtedy.
Dzis o tym myślałam.O jakiejsc fizjologiczne,zeby lekarz mi przepisał.
 
A u mnie kurcze słabo...

Zaczne od tego,ze jak pisalam ,tydzien temu we wtorek po wizycie u ginekologa zaczelam plamic na brązowo.Ale bylo tego bardzo malutko.Tylko raz przy poddtraciu się.

W tym tygodniu w poniedzialek wieczorem bylo tych plamien juz dosyc sporo,ale skonczyly sie po dwoch godzinach. Więc w srode poszlam do ginekologa na kontrole i wszystko bylo ok.Dal mi progesteron,ale wieczorem po zaaplikowaniu progesteronu znow plamiłam na brązowo,do rana.

A wczoraj juz na różowo ... Dzwonilam do kliniki i babka powiedziala mi jasno,ze to normalne przy aplikowaniu progesteronu dopochwowo i ze na takim etapie ciazy nic i tak by wiecej juz nie zrobili.Ze jak organizm chce sie pozbyc ciazy to i tak to zrobi.

Od dzisiaj juz na szczescie nic.

Ale... juz przed ciaza bolaly mnie biodra, tak,ze mialam problem spac na jednym boku przez dluzszy czas.
A teraz od tego tygodnia bola mnie juz naprawde tak,ze zasyoiam tylko na plecach.Poza tym boli mnie tez krzyż tak,ze nie moge siedziec za długo,chdzic tez nie.
Bol promieniuje mi az do nogi o_O

A do tego jeszcze dzisiaj klujacy bol z prawej i lewej strony brzucha promieniujacy do nogi.

Ja serio mam wrazenie,ze juz sie sypie na kawałki...
Wczoraj ryczalam jak bóbr ,myslalam,ze to juz koniec jak zobacyzlam różowe upławy...
Johanna85 twoje objawy sugerują rwę kulszowa. Miałam tak w czerwcu że ból czułam od półdupka aż do łydki. Okazało się że to rwa kulszowa. Zrobiłam rezonans i wyszła przepuklina w 2 miejscach i jakiś masywny naciek, który uciskał na nerwy i stąd promieniujący ból. Neurochirurg zapisał mnie na operację, bo powiedział że to samo nie zniknie. Długo odczuwałam ten promieniujący ból, w nocy nie mogłam spać na tym boku i przy chodzeniu odczuwałam także. Od grudnia mnie nie boli. Nie wiem czy ten naciek się zmniejszył czy co. Z tego względu obawiam się czy nie będę musiała mieć cesarki. Okaże się.

Dziewczyny a może zrobimy na razie jakaś tabelkę z nickami i terminem porodu?
 
Ja również miewam takie bóle. Od 5 tyg były mocne teraz sporadyczne (7+4) ale nadal codziennie się pojawiają. Mam nadzieje ze to normalne, do tej pory było ok a następna wizyta w najbliższa środę.
Rozumiem. Miałam akurat dzisiaj po południu tele poradę bo potrzebowałam receptę i zapytałam o takie bóle , ginekolog kazał wziąć nospe max i aspargin extra to potas z magnezem. Do tego wzmożyły się u mnie bólgotania , jakieś piszczenia w brzuchu. Cały czas teraz jak leżę. Serio takich odgłosów dawno nie miałam. Może panikuję ale nie mam ochoty jechać na izbę przyjęć, ani tymbardziej do szpitala. Więc dzielę się z Wami moimi obawami. Nigdy nie brałam nospy ale z tego co kojarzę pisalyście o nospie. Pomagała wam ?
 
to chyba zalezy w jakim tc... Ja w pierwszej ciazy bylam pare razy przeziębiona i bylo ok.

znam to... tez tak mam...
moj facet wyczytal,ze plamienia rotowe moga byc tez od progesteronu co potwierdzila babka z kliniki.


Ja bylam teraz u innego lekarza na kontroli to powiedzial,ze nie widzi przeciwwskazan do mojej pracy,choc pracuje w klinice ...
Pomimo tego ,ze plamie...
Dal mi tylko zwolnienie na tydzień,abym odpoczęła 🤣🤣🤣Ale nie skorzystałam ze wzgleu na dzisiejsza ozmowe z szefowa..

Ja bym tak zrobila...
Ja wogole nie biore zadnych lekow naraz,staram sie trzymac odstępy.
I tak też zrobiłam luteinę wzięłam przed 19 a macmiror wezmę jak będę kładła się spać dziś pewnie 22/23 bo muszę swój durnowaty serial oglądnąć. Ja też wolałabym nie brać naraz, dać chociaż jednej tabletce żeby się spokojnie wchłonęła
 
Johanna85 twoje objawy sugerują rwę kulszowa. Miałam tak w czerwcu że ból czułam od półdupka aż do łydki. Okazało się że to rwa kulszowa. Zrobiłam rezonans i wyszła przepuklina w 2 miejscach i jakiś masywny naciek, który uciskał na nerwy i stąd promieniujący ból. Neurochirurg zapisał mnie na operację, bo powiedział że to samo nie zniknie. Długo odczuwałam ten promieniujący ból, w nocy nie mogłam spać na tym boku i przy chodzeniu odczuwałam także. Od grudnia mnie nie boli. Nie wiem czy ten naciek się zmniejszył czy co. Z tego względu obawiam się czy nie będę musiała mieć cesarki. Okaże się.

Dziewczyny a może zrobimy na razie jakaś tabelkę z nickami i terminem porodu?
wlasnie to wyczytalam w internecie..😗 musze koniecznie isc do lekarza bo czasem bol promieniuje i myle go z bolem brzucha.
 
Czy ma któraś z Was ból w plecach w okolicach kości krzyżowej? Mi się utrzymuje już od ok tygodnia. Czasem to nawet ciężko się schylić czy usiąść... Zauważyłam, że jest gorzej gdy siedzę dużo w ciągu dnia
Ja miałam na samym początku, teraz czasami też mam. U mnie zazwyczaj po kilku godzinach nie było znaku po bólu. Może nospa coś pomoże?
 
reklama
Do góry