reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Lekarze mówią, że to nie ma wpływu. A taka temperatura to nie gorączka :)
@Judita87 nie martw się przeziębieniem. Ja mam za sobą trzy porody, trójki zdrowych dzieci. W ciąży miałam przeziębienie kilka razy, przechodziłam też zapalenie pęcherza non stop aż czasem do tego stopnia że musiałam brać antybiotyk. W ostatniej wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem sączących się wód w 30tyg i dostałam steryd na rozwój płucek dziecka (a urodził się w 40tyh) i nawet miałam ospę wietrzną bo dzieci przyniosły z przedszkola. Chorób nie unikniesz, a zamartwiać się nie ma co👌😉 będzie dobrze
 
reklama
Przepraszam że się tak wtrące w rozmowę, ale mnie skusiłaś😉 myślę że każda kobieta nazwie to jakoś po swojemu ale ja miałam wrażenie rybki w brzuchu na początku. No i trzeba się było skupić bo na początku myślałam że to gazy bo podobnie bulgocze 😂 Pierwsze dziecko poczułam w 14tyg a drugie dopiero w 16 choć byłam pewna że "jak jestem doświadczona" to będzie to szybciej a tu guzik prawda 😉
Wszystko jeszcze zależy od tego, na której ścianie ma się łożysko
 
spokojnie ;) najwazniejsze to sie nie nakręcać😉
Wez sobie faktycznie jakis serial włącz,to nie bedziesz myslec i na pewno Ci sie polepszy.

Ja przed chwila robilam zakupy przez internet to mnie nic nie bolało 😅 a jak skonczylam to znow wszystko wróciło- bo mysle o tym.

Ale tak nawiasem... bylam na toalecie i znow rozowe plamienia... a caly dzien bylo tak ładnie...
zauwazylam,ze na wieczor zawsze wracają.

Dziewczyny,po jakim czasie od rozpoczecia Progesteronu przestalyscie plamić?
Ja biorę progesteron w postaci luteiny. Plamiłam 5dni a jak wzięłam pierwszą to jak ręką odjął.
Dla mnie to nowość bo przy ciąży straconej mimo brania luteiny plamienia się nasilały aż doszło do krawawien i nic nie było w stanie pomóc
 
Ludzie drodzy, nie ma człowieka dwa dni w internetach i 40 stron😂

Co jestem w stanie dodać, komuś odpowiedzieć na nurtujące pytania to pomagam i wtrącam swoje trzy grosze 😉 Jak się nieznam to się nie odzywam, ta że na wszelkie interpretacje wyników siedzę cicho bo nie będę się wypowiadać o czymś na czego temat nie mam pojęcia dlatego przepraszam pominięte osoby 😉

Witam nowo przybyłe 💪👌

Co do wątku prywatnego to proszę mnie zabrać ze sobą 😉

A! I jeszcze chciałam zapytać dziewczynę która (PRZEPRASZAM ŻE ZAPOMNIAŁAM IMIĘ/NICK ) chyba @Andzia? Andzella? Ta nasz biedna co umierała ze strachu w szpitalu z powodu dużych przyrostów bety a nie widocznej ciąży. Laparoskopia te sprawy. Było ok, była dzidzia, czekałam na wieści że będzie bliźniak!
Odezwij się jeśli nas jeszcze czytasz, czasem myślę o tobie, co u ciebie, jak maleństwo?
 
Ludzie drodzy, nie ma człowieka dwa dni w internetach i 40 stron😂

Co jestem w stanie dodać, komuś odpowiedzieć na nurtujące pytania to pomagam i wtrącam swoje trzy grosze 😉 Jak się nieznam to się nie odzywam, ta że na wszelkie interpretacje wyników siedzę cicho bo nie będę się wypowiadać o czymś na czego temat nie mam pojęcia dlatego przepraszam pominięte osoby 😉

Witam nowo przybyłe 💪👌

Co do wątku prywatnego to proszę mnie zabrać ze sobą 😉

A! I jeszcze chciałam zapytać dziewczynę która (PRZEPRASZAM ŻE ZAPOMNIAŁAM IMIĘ/NICK ) chyba @Andzia? Andzella? Ta nasz biedna co umierała ze strachu w szpitalu z powodu dużych przyrostów bety a nie widocznej ciąży. Laparoskopia te sprawy. Było ok, była dzidzia, czekałam na wieści że będzie bliźniak!
Odezwij się jeśli nas jeszcze czytasz, czasem myślę o tobie, co u ciebie, jak maleństwo?
Chyba pytasz o @Andzia1892🙂
Może uda się ją wywołać :)
Odzywała się dziś;) jutro wizytuje
 
@Judita87 nie martw się przeziębieniem. Ja mam za sobą trzy porody, trójki zdrowych dzieci. W ciąży miałam przeziębienie kilka razy, przechodziłam też zapalenie pęcherza non stop aż czasem do tego stopnia że musiałam brać antybiotyk. W ostatniej wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem sączących się wód w 30tyg i dostałam steryd na rozwój płucek dziecka (a urodził się w 40tyh) i nawet miałam ospę wietrzną bo dzieci przyniosły z przedszkola. Chorób nie unikniesz, a zamartwiać się nie ma co👌😉 będzie dobrze
Dziękuje 😘
 
Ja też poproszę o przeniesienie na prywatną 😊 Wizytę mam w przyszły wtorek, bardzo się zamartwiam czy serduszko bije i czy dzidzia rośnie. Trzymajcie za mnie kciuki proszę 😘. Wczoraj robiłam wyniki z krwi, mam Przekroczona normę leukocytów w krwi i ciężar właściwy moczu (a piję około 2 l płynów dziennie) ktoras też tak miała?
 
reklama
U mnie niestety pierwsze 1,5kg na plusie. Brzuch zaczyna się zaokrąglać, a bardzo nie lubię jak coś mnie uciska, więc wczoraj zamówiłam spodnie ciążowe. Oby w tej ciąży udało mi się przytyć mniej niż zwykle 🙏
Ja w pierwszej ciąży przytylam 33 kg - o dziwo mialam lekarza prowadzacego ktory mówił mi ze to dobrze bo duzo na dziecko kilogramow idzie 🙄
w drugiej bardziej uwazalam na to co jem a i tak wyszlo 20 kg..
teraz cel przytyc jak najmniej bo moja waga startowa to 78 kg 😭
 
Do góry