reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, szału dostanę. Byliśmy dziś u znajomych i powiedzieliśmy im o ciąży, żona kumpla zapytała czy nie martwi mnie to że mam taki mały brzuch. Od tamtej pory tylko myślę że coś może jest ze mną nie tak, nawet ostatnio mam poczucie że brzuch trochę zmalał. A on serio jest praktycznie żadnych rozmiarów, sama jakbym nie wiedziała to nie powiedziałabym o sobie ze jestem w ciąży. A dodatkowo dalej nie czuje ruchów, to już 19+3. No stres za stresem i to przez jakieś niepotrzebne komentarze :(
Rozumiem. Takie komentarze mogą namieszać w głowie i człowiek tylko będzie się zastanawiał 😒 najlepiej sprawdź u lekarza dla swojego spokoju czy wszystko Ok. Brzuszki pojawiają się w rożnym czasie. Moja jedna kolezanka powiedziała, ze u niej brzuszek pojawił się tak naprawdę dopiero PO 5 miesiącu… a wiec wszystko przed Tobą 🙂
 
Dziewczyny, szału dostanę. Byliśmy dziś u znajomych i powiedzieliśmy im o ciąży, żona kumpla zapytała czy nie martwi mnie to że mam taki mały brzuch. Od tamtej pory tylko myślę że coś może jest ze mną nie tak, nawet ostatnio mam poczucie że brzuch trochę zmalał. A on serio jest praktycznie żadnych rozmiarów, sama jakbym nie wiedziała to nie powiedziałabym o sobie ze jestem w ciąży. A dodatkowo dalej nie czuje ruchów, to już 19+3. No stres za stresem i to przez jakieś niepotrzebne komentarze :(
Widziałam kiedyś w TV azjatkę, która prowadzi szkole tańca czy cos i mówiła, ze nie przerwała nauczania mimo ciąży. Myslalam po brzuchu, że ma jakiś 3 miesiąc, a okazało się, że to prawie końcówka [emoji50] A z dzieckiem było wszystko ok! Może dzidzia bardziej przy kręgosłupie [emoji6]
Jeśli masz obawy to zrób usg. Nie martw się na zapas.
 
Dziewczyny, szału dostanę. Byliśmy dziś u znajomych i powiedzieliśmy im o ciąży, żona kumpla zapytała czy nie martwi mnie to że mam taki mały brzuch. Od tamtej pory tylko myślę że coś może jest ze mną nie tak, nawet ostatnio mam poczucie że brzuch trochę zmalał. A on serio jest praktycznie żadnych rozmiarów, sama jakbym nie wiedziała to nie powiedziałabym o sobie ze jestem w ciąży. A dodatkowo dalej nie czuje ruchów, to już 19+3. No stres za stresem i to przez jakieś niepotrzebne komentarze :(
U mnie 18+6 i brzucha też tyle co nic. Wręcz schudłam kilka kg. Ale lekarz ostarnio powiedział, że to spoko i nic sie nie dzieje. Ruchów też nie czuję, a przynajmniej oficjalnie. Bo owszem czuje tam jakies bulgotania i przelewania w brzuchu, ale żadne mi nie pasuje na ruchy dziecka a raczej na szalejące jelita. Myślę, że ot taki nasz urok ;) twarde miejsce też mam, ale jak ktoś wyżej napisał to za pewne macica :) bądźmy dobrej myśli ;)))
 
U mnie 18+6 i brzucha też tyle co nic. Wręcz schudłam kilka kg. Ale lekarz ostarnio powiedział, że to spoko i nic sie nie dzieje. Ruchów też nie czuję, a przynajmniej oficjalnie. Bo owszem czuje tam jakies bulgotania i przelewania w brzuchu, ale żadne mi nie pasuje na ruchy dziecka a raczej na szalejące jelita. Myślę, że ot taki nasz urok ;) twarde miejsce też mam, ale jak ktoś wyżej napisał to za pewne macica :) bądźmy dobrej myśli ;)))
bulgotanie to dobry znak jeszcze parę dni i poczujecie najpierw delikatne muśnięcia a później się rozkręci ❤️
 
Dziewczyny, szału dostanę. Byliśmy dziś u znajomych i powiedzieliśmy im o ciąży, żona kumpla zapytała czy nie martwi mnie to że mam taki mały brzuch. Od tamtej pory tylko myślę że coś może jest ze mną nie tak, nawet ostatnio mam poczucie że brzuch trochę zmalał. A on serio jest praktycznie żadnych rozmiarów, sama jakbym nie wiedziała to nie powiedziałabym o sobie ze jestem w ciąży. A dodatkowo dalej nie czuje ruchów, to już 19+3. No stres za stresem i to przez jakieś niepotrzebne komentarze :(
Myślę, że nie masz się czym przejmować🙂 znam sporo kobiet u których brzuszek był bardzo malutki. Moja siostra cioteczna w tym samym czasie chodziła w ciąży co ja. Była bardzo i to bardzo szczupła, nogi jak wykałaczki dosłownie. Mój brzuszek to była spora piłka a jej ledwo odstawał. Mało w ciąży przytyła a dzidziuś miał normalna wagę po urodzenie. Także nie martw się to jest normalne. Ja teraz też mam widoczny brzuszek a ruchy czuje już od dawna😊 teraz to już porządne kopniaki nawet jak chodzę z tym że u mnie to kolejna ciąża jest😊
 
Im więcej mięśni na brzuchu przed ciążą i czym mocniejsze, tym później będzie widać brzuch... Ale każda ma różnie.
 
reklama
Do góry