reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Powiedzcie jak to brzmi - prezent dla męża budowlańca, którego pasją i zainteresowaniem jest jego praca, który sam sobie woli wszystkie rzeczy do pracy kupować od ciuchów po narzędzia. Pomyślałam o zdalnie sterowanej metalowej koparce z chwytakiem i łyżką wielkości dużego kota 🙈 może zabawka przeżyje i za kilka lat odziedziczy ją Tomek.
Jestem totalnie beznadziejna w prezenty, w mojej rodzinie nigdy sie ich przesadnie nie kupowało, a tu mąż mi troche narzucił taką modę obdarowując mnie biżuterią na urodziny. Któregoś roku w końcu powiem mu, że kończymy z prezentami, tylko problem jest taki, że ja mam urodziny w grudniu a on w lutym i jak on coś uparcie kupi to i mnie wypada 🤦‍♀️ Eh.
A z którego grudnia jesteś?
 
reklama
Witam w klubie🤝 Ja też mam równe 173cm😊 waga trochę mniejsza...58kg🙈🙈🙈 ale u mnie wszyscy wysocy i szczupli. Córka 01.03 kończy 15lat a ma już 175cm, 48kg, nie wygląda jakoś na bardzo chudą, ale na pewno jeszcze jej trochę przybędzie 😁
Zazdro, musisz być laska 😍 ja z tą wagą wyglądałabym jak anorektyczka, bez kitu 🙈 Nela też będzie wysoka, prawdopodobnie mnie przerośnie. Bo i ja wysoka i narzeczony prawie 2 metry, tylko że on taki szczuplak jest i teraz ciekawe po kim Nela odziedziczy przybieranie na wadze, czy po mnie ( oby nie) czy po tacie 😁
 
Witam w klubie🤝 Ja też mam równe 173cm😊 waga trochę mniejsza...58kg🙈🙈🙈 ale u mnie wszyscy wysocy i szczupli. Córka 01.03 kończy 15lat a ma już 175cm, 48kg, nie wygląda jakoś na bardzo chudą, ale na pewno jeszcze jej trochę przybędzie 😁
ooo to podobnie jak u mnie tylko ze ja 162 cm 49 kg, geny w dużej mierze robia swoje 😉
 
Mela już ma 12,5 kg? 😱 O jeny, to faktycznie po niej nie widać z tego co pamiętam. Możesz tu pokazać pannę w całej okazałości 😀
Patii, Nela ma tę samą sukienkę więc będziesz miała porównanie. Tu rozmiar 74.
Przechowałam z lata, wtedy też była w sam raz 😄
 

Załączniki

  • 20220115_130515.jpg
    20220115_130515.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry