reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
mamy ten sam termin 😊 ja też wymiotuje częściej niż ostatnio, jestem senna i rozdrażniona. Kawę kupiłam specjalnie bezkofeinowa (na szczęście mój kochany ekspres ma opcje robienia kawy ziarnistej jak i mielonej) tak wiec mogę się raczyć latte bezkofeinową 😍 ale od dwóch dni nie mogę nawet znieść samego zapachu

O to super, cudownie będzie mieć towarzyszkę terminu ☺️ przyznam że jeżeli chodzi o kawę, najgorzej mi znieść zapachy w pracy jak inni robią sobie kawy smakowe 🙊Chyba nigdy tak bardzo nie znosiłam smaku karmelowego i kokosowego, po prostu nie do zniesienia 😅
 
U mnie kawa się sama odstawiła. Piłam dopóki mogłam, az tu nagle tak mnie odrzuciło, ze teraz mąż musi się ukrywać z kawa, żeby przypadkiem zapach do mnie nie doleciał.

U mnie to samo na szczęście w domu byłam jednym kawoszem więc chociaż po pracy mam spokój. A właśnie może znacie jakieś inne sposoby czym można by zastąpić kawę żeby chociaż trochę obudzić się do życia? Czytałam o zielonej herbacie ale niestety mi nie podchodzi...
 
Cześć dziewczyny napiszę Wam jak moja noc... u mnie brzuch napięty bardzo w nocy nie mogłam spać bo czułam jak sie spina, do tego trzy razy bylam w WC, takie przelewania w brzuchu, trzaski dziwne odglosy🤭 zasnęłam po gidz. 1 na trzy godziny , potem od nowa myślenie i po nospie trochę ulżyło ale nadal skurcze takie jak w okres może trochę słabsze. Po 8 godz wzięłam drugą nospe i póki co jest lepiej.i nie wiem czy jechać na IP czy poczekać jak osłabnie działanie nospy będę wiedziała czy napięcie i skurcze wracają ? Szczerze nie wiem... Może za bardzo panikuję ale proszę nie oceniajcie po stracie jestem czujna . Jestem nieszczepiona nie wiem jak podchodzą do tego czy odeslą mnie na test czy zrobią na IP. Oj mam sporo tych myśli dzisiaj

To pewnie zależy od IP -> tam gdzie ja jeżdżę (Warszawa, Żelazna) jest ankieta, a test dopiero jak przyjmują Cię na oddział. I test robią wszystkim, w ogóle nie pytają o szczepienia. Ale z tego co wiem wszystko zależy od szpitala
 
U mnie to samo na szczęście w domu byłam jednym kawoszem więc chociaż po pracy mam spokój. A właśnie może znacie jakieś inne sposoby czym można by zastąpić kawę żeby chociaż trochę obudzić się do życia? Czytałam o zielonej herbacie ale niestety mi nie podchodzi...
Ja staram się raczej naturalnie pobudzić poprzez spacery z psem 😊 a jak chce mi się spać to się po prostu kładę ale mam dużo łatwiej, ponieważ pracuje zdalnie i mogę sobie pozwolić na małe drzemki
 
reklama
Witam wszystkich. :-) mała aktualizacja po prawie miesiącu od ostatniej wizyty.
Obecnie 10+2, po prenatalnych ustalimy dokładną datę porodu w związku z nieregularną miesiączką. Bobas ma się doskonale, widziałam raczki i nóżki, wspaniałe uczucie (to moja pierwsza ciąża).
Niestety mam jakiegoś mięśniaka, mój lekarz kazał mi przyjść do siebie do poradni patologii ciąży i tak co miesiąc (chodzę do niego prywatnie, ale pracuje też w szpitalu). Mówił, że to nic poważnego, więc póki co staram się nie denerwować.


Dziewczyny czy test PAPPA kryptor można wykonać na NFZ (czytałam o jakiś wyjątkach w przypadku których można wykonać na NFZ, jednak ja nie łapie się pod żaden z nich, nie jestem pewna czy dobrze to interpretuje).

Poniżej trochę niewyraźne zdjęcie mojego bąbelka (robiłam je wczoraj wieczorem).

1.jpg
 
Do góry