reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Czy któraś z Was poci się w nocy? Wietrzę pokój przed snem, nie mam za ciepło, śpię lekko ubrana a w nocy potrafię obudzić się zlana potem, zwłaszcza na klatce piersiowej i karku. To hormony czy jednak się przegrzewam? Może mam zbyt ciepłą kołdrę
 
reklama
Niestety może...u mnie trzecia ciąża i mam wrażenie że jest jeszcze gorzej. Najlepsze jak siedziałam na krzywej i były że mną jeszcze dwie dziewczyny. Było dużo czasu i trochę pogadaliśmy o ciąży i objawach. I na naszą trójkę tylko ja mialam super mdłości, jedna z dziewczyn zapytana o objawy powiedziała że mdliło ją lekko jeden dzień a druga wogole nic, jedynie większe piersi także ten... pocieszające 😉😉
Łączę się z Tobą w bólu ;) U mnie tez trzecia ciąża i mam potworne mdłości. Zaczyna mnie mdlic ok 10-11 rano i do wieczora jest tylko coraz gorzej. Nawet w nocy budzą mnie mdłości. Do tego wczoraj dwa razy wymiotowałam. U mnie 10t0 wiec mam nadzieje,ze to już końcówka
 
Ja też laik 😁 Na razie rady mam tylko od mamy, ale im dalej w las to pewniej więcej będzie tych z porada 😁😂
A to ciągle tak będzie 😂 ile kobiet spotkasz tyle rad -proszonych czy nieproszonych 😂 co chwila będzie: jedną powie-za grubo ubrany, druga-że za cienko, jedna-daj smoczek, druga-że absolutnie nie, jedna że kąpać codziennie, druga-ze nie ma potrzeby.... I tak przez minimum pierwszy rok.
Najlepiej samemu sobie wypracować jakieś rozsądne rytuały i sposób wychowania.

A i jeszcze jedna sprawa, która jest absolutnie fenomenalna! Rady starszych kobiet. Rodziłam córkę i pielęgniarki dużo mi pokazały jeśli chodzi o pielęgnację, przewijanie itd. Po ośmiu latach urodziłam syna i jako że wszystko pamiętałam to kupiłam te same kosmetyki. O jeju, jak to się nasłuchałam że kiedyś tak było a teraz to jest źle!!! Rok temu urodziłam drugiego syna i na położnictwie usłyszałam nawet jak pytałam o poprzednie zalecenia że chce chyba krzywdę dziecku zrobić!!! Koleżanka z sali się tylko ze mnie śmiała jak słyszała ich komentarze pytając jakim cudem moje dzieci żyją??? Tysiąc różnych zaleceń mają, które się przedawniają chyba w zależności od tego jaka firma farmaceutyczna rządzi 😉
 
Czy któraś z Was poci się w nocy? Wietrzę pokój przed snem, nie mam za ciepło, śpię lekko ubrana a w nocy potrafię obudzić się zlana potem, zwłaszcza na klatce piersiowej i karku. To hormony czy jednak się przegrzewam? Może mam zbyt ciepłą kołdrę
Ja :) Czasem tak bardzo,ze mam mokra koszulkę i od niej dostaje dreszcze,które mnie budzą
 
Czy któraś z Was poci się w nocy? Wietrzę pokój przed snem, nie mam za ciepło, śpię lekko ubrana a w nocy potrafię obudzić się zlana potem, zwłaszcza na klatce piersiowej i karku. To hormony czy jednak się przegrzewam? Może mam zbyt ciepłą kołdrę
Jak zasypiam to się trzęsę z zimna a w nocy budze sie zgrzana i spocona [emoji2360]
 
Podsyłam Wam listę na grupę prywatną, jeśli któraś pominęłam to dajcie info, moglam przeoczyć :) jak jeszcze ktoras chetna to tez niech da znać, w poniedziałek postaram się wysłać listę dalej
1. @dagittka
2. @Nikola86
3. @EwelinaW
4. @Kasacja
5. @milla01
6. @Słoneczko świeci
7. @Karo2021
8. @Nadzieja...2
9. @Petrasiya
10. @Ania_Sk
11. @jolaa90
12. @Anulkaa2122
13. @Asiaxz
14. @Judita_87
15. @Madriga
16. @szarcia
17. @Oczekujaca002
18. @anias13
19. @Kaka94
20. @Martini$
21. @eleonora7
22. @Aniaaa30
23. @Martyna 1987
24. @Dubrovnik
25. @Mami 2022
26. @Carolline1993
27. @oki5
28. @ainola
29. @Anilorak90
30. @Klaudia_
31. @Popi91
32. @Dithka
33. @dorocia 83
34. @Magdusia 88
35. @Porannelatte
36. @Maridonna
37. @Johanna_85
38. @pesetka
39. @MtV
40. @Karo^^
41. @Anna R 1987
42. @Domiś85
43. @Sofiaa
44. @emka08
45. @Dorotaaa2022
46. @Viola_09
47. @monika1998
48. @Luna88
49. @Anka00
50. @baska1912
51. @Myszka1403
Ja też
 
Ja biorę progesteron w postaci luteiny. Plamiłam 5dni a jak wzięłam pierwszą to jak ręką odjął.
Dla mnie to nowość bo przy ciąży straconej mimo brania luteiny plamienia się nasilały aż doszło do krawawien i nic nie było w stanie pomóc
No to tak jak mówiła mi babka ze szpitala.Jak ma pmoc to pomoże,jak nie to nic nie zrobisz...
 
A to ciągle tak będzie 😂 ile kobiet spotkasz tyle rad -proszonych czy nieproszonych 😂 co chwila będzie: jedną powie-za grubo ubrany, druga-że za cienko, jedna-daj smoczek, druga-że absolutnie nie, jedna że kąpać codziennie, druga-ze nie ma potrzeby.... I tak przez minimum pierwszy rok.
Najlepiej samemu sobie wypracować jakieś rozsądne rytuały i sposób wychowania.

A i jeszcze jedna sprawa, która jest absolutnie fenomenalna! Rady starszych kobiet. Rodziłam córkę i pielęgniarki dużo mi pokazały jeśli chodzi o pielęgnację, przewijanie itd. Po ośmiu latach urodziłam syna i jako że wszystko pamiętałam to kupiłam te same kosmetyki. O jeju, jak to się nasłuchałam że kiedyś tak było a teraz to jest źle!!! Rok temu urodziłam drugiego syna i na położnictwie usłyszałam nawet jak pytałam o poprzednie zalecenia że chce chyba krzywdę dziecku zrobić!!! Koleżanka z sali się tylko ze mnie śmiała jak słyszała ich komentarze pytając jakim cudem moje dzieci żyją??? Tysiąc różnych zaleceń mają, które się przedawniają chyba w zależności od tego jaka firma farmaceutyczna rządzi 😉
Chyba wolę jak się personel uczy nowych rzeczy niż powiela prawdy sprzed 30 lat. Położna która pracuje z moja teściowa uważa, że skarpetki z abs powodują krzewienie nóg dziecka, że nawet jak jest 30 stopni to noworodek musi mieć czapkę i kocyk... już nie pamiętam co dalej ale straszne bzdury. Ja trafiłam na położną która znała nowe i stare zalecenia i polecała to co aktualnie najlepsze także do niej wrócę 😅
 
reklama
Do góry