reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny

Magdalenakin

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2022
Postów
26
Cześć dziewczyny. Podzielcie się informacja w którym dniu cyklu wyszedł Wam test pozytywny i ile beta wynosiła? W którym dniu wypadła owulacja i przy jak długich cyklach ? 😘😘
 
reklama
Cześć dziewczyny. Podzielcie się informacja w którym dniu cyklu wyszedł Wam test pozytywny i ile beta wynosiła? W którym dniu wypadła owulacja i przy jak długich cyklach ? 😘😘
U mnie test pozytywny 3 dni przed spodziewana @ , wyszła wtedy bladziutka kreska , czyli gdzieś Ok 25 dnia cyklu , cykle 28 dniowe . W dniu spodziewanej @ zrobiłam betę i wynosiła 137
 

Załączniki

  • 797DA416-E469-4957-AF40-C193E27B046E.jpeg
    797DA416-E469-4957-AF40-C193E27B046E.jpeg
    175,9 KB · Wyświetleń: 313
reklama
Nie mam regularnych cykli więc ciężko powiedzieć dokładnie, ale idąc idealnym książkowym to by było od góry: 26dc, 27dc, 28dc (beta 25), 32dc - ciąża niestety nieudana więc nie wiem czy to ma znaczenie 🤷‍♀️
Dodam, że 25dc też robiłam test i był totalnie biały, pod żadnym kątem nie dałoby się dojrzeć kreski. Dlatego warto czekać do planowanego terminu miesiączki, albo nawet kilka dni po :)

Testy ciazowe.jpg
 
Do góry