reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
U mnie lekarz teraz stwierdził że musiałam mieć później owulację i nagle mi termin zmienił na 28 luty. A tak zapytam jak długie miałaś cykle i kiedy wyszedł u Ciebie test pozytywny pamiętasz może?
 
U mnie lekarz teraz stwierdził że musiałam mieć później owulację i nagle mi termin zmienił na 28 luty. A tak zapytam jak długie miałaś cykle i kiedy wyszedł u Ciebie test pozytywny pamiętasz może?
Przeważnie co 28 dni mialam ..
A właśnie jak już zaczęliśmy starania to nagle +/- 2 dni..
Ja zrobiłam test tydzień po spodziewanym dniu miesiączki i wyszedł pozytywny chociaż czułam się normalnie tak jakby miała zacząć się miesiączka.
 
Hej wszystkim, dołączam dopiero do forum, choć to moja 4 ciąża i 4 poród:-) Mam już córcie 9lat, synka 7.5 i synka 13 miesięcy a teraz na 4 luty termin z córcią. Poprzednie porody sn ale ten najmłodszy ważył 4.5kg, poród był ciężki szybki ale ciężki i w związku z tym liczę, że przeprowadzą cc, ponieważ kluska w brzuchu też do najmniejszych nie należy:-)
Samopoczucie ogólnie dobre jedyne co przeszkadza to skurcze te przepowiadające, częste są nie bolesne ale też nie przyjemne.
Ale takie uroki :-)
Pozdrawiam Mamusie.
 
Hej wszystkim, dołączam dopiero do forum, choć to moja 4 ciąża i 4 poród:-) Mam już córcie 9lat, synka 7.5 i synka 13 miesięcy a teraz na 4 luty termin z córcią. Poprzednie porody sn ale ten najmłodszy ważył 4.5kg, poród był ciężki szybki ale ciężki i w związku z tym liczę, że przeprowadzą cc, ponieważ kluska w brzuchu też do najmniejszych nie należy:-)
Samopoczucie ogólnie dobre jedyne co przeszkadza to skurcze te przepowiadające, częste są nie bolesne ale też nie przyjemne.
Ale takie uroki :-)
Pozdrawiam Mamusie.
🤗
 
Hej wszystkim, dołączam dopiero do forum, choć to moja 4 ciąża i 4 poród:-) Mam już córcie 9lat, synka 7.5 i synka 13 miesięcy a teraz na 4 luty termin z córcią. Poprzednie porody sn ale ten najmłodszy ważył 4.5kg, poród był ciężki szybki ale ciężki i w związku z tym liczę, że przeprowadzą cc, ponieważ kluska w brzuchu też do najmniejszych nie należy:-)
Samopoczucie ogólnie dobre jedyne co przeszkadza to skurcze te przepowiadające, częste są nie bolesne ale też nie przyjemne.
Ale takie uroki :-)
Pozdrawiam Mamusie.
U mnie będzie niecałe 16 miesięcy różnicy między dziećmi
 
reklama
Do góry