reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dużo wytrwałości Ci życzę, będą lepsze noce! 🤗 A Lili przesłodka 🥰 I komplecik ma przepiękny 😍 Można wiedzieć gdzie kupiłaś?
Jasne :) to nie tajemnica 😊
La bambino :) piękne ubranka, niestety nie moja półka cenowa :/. Ale ostatnio prababcia odwiedziła Lili i jako że ona nie wie co mi się dla małej podoba, to poprosiła żebym sama jakieś ubranko jej kupiła ;). No i się skusiłam, jakościowo super i te wykończenie , polecam :)
 
A u mnie kobiety ciąg dalszy przykrych zdarzeń tym razem ze mną ☹️ pamiętacie jak Wam mówiłam, że zaaplikowałam sobie wkładkę anty potem wypadła potem jeszcze raz i znowu wypadła i jeszcze raz 🙄 moja gin stwierdziła że jest nienormalne organizm odrzuca i nie wie czemu 🤷🏻‍♀️a producent, że więcej nie da za free i kasę mi oddali.
No i właśnie mam komplet badań i nie potrzebne mi żadne wkładki estrogen dryfuje na dnie oceanu okresu już malutko lekko podbarwiony, badania amh, fsh i pozostałe dno ☹️, usg jajników wynik przedwczesna niewydolność ☹️
dostałam Climare50☹️
No wiem powiecie, że przecież i tak nie chciałam mieć więcej dzieci ale jednak smutek jest, że już taka stara jestem 😭biologicznie 😭
 
Nie, w nocy mam spokój z tym jej zgrzytaniem...na szczęście bo bym chyba ja na dół zniosła żeby tam sobie zgrzytała:)


@Mama_Mii2021 ostatnio pisała...zadała pytanie co u nas ale sama nie napisała co u niej a przecież chyba w ciąży była?Czy ja coś kręcę?

Mam to samo...:oops:i żeby nie było nie sama tak twierdzę , że maruder z mojej córki...bo przychodzi do mnie mama z ciocią i twierdzą to samo , że takiego dziecka to nie spotkały....i albo jej się nudzi albo nie wiemy co....
Oj minie minie..tylko ja pytam kiedy?...bo ostatnio co usłyszałam to , że 9 miesięcy i będzie dobrze....mamy 10...i czasami ale rzadko bywa dobrze:oops:
Chociaż ostatnio jedna osoba mi powiedziała, że jak przyjdzie pora..no to czekam:)

No to moja ma jedną ale konkretną....1,5 godz zazwyczaj lub więcej....i to jest jedyna rzecz na którą nie narzekam:)
Tak, z tego co pamiętam to @Mama_Mii2021 była w ciąży. Szkoda, że nie napisała co u niej.

To Nela robi 2 drzemki, czasami 3. Dzisiaj dwie, ale ta druga była fajna bo 1,5h, i się drzemnelam z małą 😁
 
A u mnie kobiety ciąg dalszy przykrych zdarzeń tym razem ze mną ☹️ pamiętacie jak Wam mówiłam, że zaaplikowałam sobie wkładkę anty potem wypadła potem jeszcze raz i znowu wypadła i jeszcze raz 🙄 moja gin stwierdziła że jest nienormalne organizm odrzuca i nie wie czemu 🤷🏻‍♀️a producent, że więcej nie da za free i kasę mi oddali.
No i właśnie mam komplet badań i nie potrzebne mi żadne wkładki estrogen dryfuje na dnie oceanu okresu już malutko lekko podbarwiony, badania amh, fsh i pozostałe dno ☹️, usg jajników wynik przedwczesna niewydolność ☹️
dostałam Climare50☹️
No wiem powiecie, że przecież i tak nie chciałam mieć więcej dzieci ale jednak smutek jest, że już taka stara jestem 😭biologicznie 😭
Ja bym szukała pozytywów. Dobrze, że nie wcześniej i udało się mieć Stasia. Ja mam jeden jajnik, bo na drugim miałam guza, więc też tak na pół gwizdka.
 
Ja bym szukała pozytywów. Dobrze, że nie wcześniej i udało się mieć Stasia. Ja mam jeden jajnik, bo na drugim miałam guza, więc też tak na pół gwizdka.
nie no ja się spodziewałam bo już przed Staszkiem mi powiedzieli że to ostatnia szansa bo amh to było jakieś dno ale dzięki invitro się udało no i jeszcze miesiączki miałam
myślałam że po ciąży nie wiem że cudem się chyba naprawi...no takich cudów nie ma
niestety lekarz powiedział, że w moim przypadku przyspieszyło...
ALE tak jak piszesz cieszę się że mam Staszka mojego wymarzonego, wytęsknionego 😍🥰
 
A u mnie kobiety ciąg dalszy przykrych zdarzeń tym razem ze mną ☹️ pamiętacie jak Wam mówiłam, że zaaplikowałam sobie wkładkę anty potem wypadła potem jeszcze raz i znowu wypadła i jeszcze raz 🙄 moja gin stwierdziła że jest nienormalne organizm odrzuca i nie wie czemu 🤷🏻‍♀️a producent, że więcej nie da za free i kasę mi oddali.
No i właśnie mam komplet badań i nie potrzebne mi żadne wkładki estrogen dryfuje na dnie oceanu okresu już malutko lekko podbarwiony, badania amh, fsh i pozostałe dno ☹️, usg jajników wynik przedwczesna niewydolność ☹️
dostałam Climare50☹️
No wiem powiecie, że przecież i tak nie chciałam mieć więcej dzieci ale jednak smutek jest, że już taka stara jestem 😭biologicznie 😭
Domyślam Cie jak może to boleć,bo pomimo że nie chciałaś zawsze jakaś furtka była na zmianę decyzji otwarta. Mocno przytulam Ciebie.❤
 
Znam temat słońca i znam solano, chociaż nigdy mi sie okulary z tej firmy nie podobały, to Twoje są wyjątkowo zgrabne i w moim guscie 😊 Przy okazji wymiany okularów kupiłam rowniez przeciwsloneczne z wadą, bo sa w visionie za pol ceny. I mozna tam tez wykupic ubezpieczenie za 10% wartosci okularow, dzieki czemu po roku mozesz wybrac nowe okulary i zaplacic 20% ich ceny.
Tak, też kupowałam we wrześniu moje pierwsze okulary właśnie w Vision Expres i jestem zadowolona. Bo salon jest w Galerii a galerie mam obok mojego bloku, więc jak mi mała poluzuje śrubki, czy wykrzywi zauszniki ( chyba tak się to nazywa 🙈😅) to mogę podejść i zawsze mi wyrównają i dokręca śrubki i to za darmo, bo u nich kupowałam. To ubezpieczenie też brałam i super jest to, że na kolejne okulary jest 20% ich wartości, ale te aktualne trzeba im wtedy zwrócić niestety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie no ja się spodziewałam bo już przed Staszkiem mi powiedzieli że to ostatnia szansa bo amh to było jakieś dno ale dzięki invitro się udało no i jeszcze miesiączki miałam
myślałam że po ciąży nie wiem że cudem się chyba naprawi...no takich cudów nie ma
niestety lekarz powiedział, że w moim przypadku przyspieszyło...
ALE tak jak piszesz cieszę się że mam Staszka mojego wymarzonego, wytęsknionego 😍🥰
Aj, rozumiem tę tęsknotę za minonym, nieodwracalnym. Tak przepłakałam swoją 40, że już dzieci mieć nie będę, czułam się też taka stara biologicznie. Miłe to nie jest 😔
 
Do góry