reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie bierz tego absolutnie do siebie ! Ale ja właśnie chce uniknąć takiego późnego zasypiania. Wieczorem tylko tak naprawdę mam czas dla siebie, dla męża, żeby przygotować jedzenie do pracy mężowi czy po prostu z grubsza ogarnąć obiad na kolejny dzień :) jak wrócę do pracy i będę woziła małego do teściowej to będziemy musieli wstawać i tak o 6 więc mi to pasuje. Ale wieczór muszę mieć wolny
Spróbuj przesunąć Krzysiowi drzemkę do 12. Podobno spanie w tych godzinach 12-14 jest najbardziej naturalne dla niemowląt, zgodne z ich rytmem okolodobowym. Może Krzysiu pójdzie z tym flow i się przyzwyczai :) bo ja mam tak samo jak Ty, czyli 20 bobo lulu, a matka hulaj :D i u nas się sprawdza ta drzemka w środku dnia, a do tego młody jest wypoczęty i bardzo pogodny, nie marudzi w ciągu dnia.
 
reklama
Spróbuj przesunąć Krzysiowi drzemkę do 12. Podobno spanie w tych godzinach 12-14 jest najbardziej naturalne dla niemowląt, zgodne z ich rytmem okolodobowym. Może Krzysiu pójdzie z tym flow i się przyzwyczai :) bo ja mam tak samo jak Ty, czyli 20 bobo lulu, a matka hulaj :D i u nas się sprawdza ta drzemka w środku dnia, a do tego młody jest wypoczęty i bardzo pogodny, nie marudzi w ciągu dnia.
O, to właśnie ja tak robiłam. 12-14 drzemka, czasami nawet do 15 spała. I potem o 20 myslalam, że pójdzie spać już na noc. Ale za każdym razem robiła sobie z tego drugą drzemkę. Od 21 zabawa 🥴😅
 
O, to właśnie ja tak robiłam. 12-14 drzemka, czasami nawet do 15 spała. I potem o 20 myslalam, że pójdzie spać już na noc. Ale za każdym razem robiła sobie z tego drugą drzemkę. Od 21 zabawa 🥴😅
Może zależy od dziecka :D Filip na szczęście idzie spać i budzi się potem tylko na jedzenie :D
 
Spróbuj przesunąć Krzysiowi drzemkę do 12. Podobno spanie w tych godzinach 12-14 jest najbardziej naturalne dla niemowląt, zgodne z ich rytmem okolodobowym. Może Krzysiu pójdzie z tym flow i się przyzwyczai :) bo ja mam tak samo jak Ty, czyli 20 bobo lulu, a matka hulaj :D i u nas się sprawdza ta drzemka w środku dnia, a do tego młody jest wypoczęty i bardzo pogodny, nie marudzi w ciągu dnia.
Jutro spróbuję 😆 czuję że będzie wojna 😆
 
O, to właśnie ja tak robiłam. 12-14 drzemka, czasami nawet do 15 spała. I potem o 20 myslalam, że pójdzie spać już na noc. Ale za każdym razem robiła sobie z tego drugą drzemkę. Od 21 zabawa 🥴😅
Ciekawe czy tak ma, taki typ czy coś wpływa na tą "drzemkę" 🤔 tak jakby sobie przesuwała porę dnia i nocy 😆
 
reklama
@Ewq9 u nas to
Nad ranem 4-6 mleko
Śniadanie 9-11
13-16 obiad
17-18 jakiś deserek
No i 19-20 mleko na noc 210/240
W nocy północ-2 mleko na 150-180
Ze spaniem to różnie. Dzisiaj np spała 3,5 godziny. Bo na mnie spała. Zasnęła 10:30.
Jak z rana zasypia o 10, to potem koło 15 drugie spanie. A jak zasypia 11-12 to jedno spanie ze 2-2,5 godziny. Albo jak w dzień nie zje obiadku, to daje mleko.🙂
 
Do góry