reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie ,groźby , dziecko

Nie przejmuj się , zawsze się znajdzie taka, która zawsze ma świętą rację. Ja za to wiem w jakim położeniu jesteś teraz i nie będę cię wyzywać od naiwnych, ponieważ wiem , jak wygląda taka toksyczna relacja , zwłaszcza jeśli się ma dość niską pewność siebie . Też byłam na siebie zła i nadal jestem ,że wcześniej dałam mu wiele szans ,że musiało dojść do kradzieży i gróźb, żebym coś zrozumiała .Uwierz , życie bez takiego faceta jest o wiele piękniejsze , a co najważniejsze , dziecko na pewno będzie bezpieczniejsze . Pomyśl o sobie i o dziecku , nie o waszej relacji.
Już co raz mniejsze robią na mnie wrażenie te szczeniackie zaczepki.
Chętnie bym wyraziła co czuję, i opisała jak to wygląda. Ale zaraz znowu zostanę kozłem ofiarnym
 
reklama
zapomniałam, bo jej nie mam. Tylko wobec osób niepełnosprawnych, dzieci i zwierząt oraz tych, wobec których LOS był okrutny. Jeśli ktoś wybiera być nieszczęśliwy to nie mam w sobie krzty empatii choćby wszystkie fora na świecie miały mnie zbanować.
Osoba uzależniona od kogoś emocjonalnie nie wybiera sobie bycia nieszczęśliwą , tak samo jak człowiek nie wybiera sobie depresji . Rozumiesz na czym polega toksyczna relacja i ,że często osoba w niej znajdująca się nie jest tego świadoma ? Jeśli faktycznie nie rozumiesz tego , to mogę ci wybaczyć ten twój brak empatii .Tylko mam nadzieję,że nie podejdziesz kiedyś do osoby z depresją i nie powiesz „A co ?Mam cię głaskać po główce ?Sam sobie wybierasz bycie nieszczęśliwym .Ruszaj się !” .Uzależnienie się od drugiej osoby często jest wynikiem niskiej pewności siebie , braku miłości i ciepła w dzieciństwie i wiele wiele innych . Takim osobom można tylko doradzić co mogą robić w danej sytuacji , być przy nich , niekoniecznie „klepac po główce „ ale tez się nad nimi nie wyżywać i nie odzywać w taki sposób .Psychologiem może nie jestem ,ale wiele czytałam na ten temat , dlatego znalazłam w sobie odwagę aby to skończyć .
 
Już co raz mniejsze robią na mnie wrażenie te szczeniackie zaczepki.
Chętnie bym wyraziła co czuję, i opisała jak to wygląda. Ale zaraz znowu zostanę kozłem ofiarnym
Taak ,zakładam się ,że niedługo będzie odzew tych pań na moje odpowiedzi i to prawdopodobnie „wkurzony odzew”😊 zauważyłam ,że często razem komentują takie posty i robią sobie żarciki z osób , które myślą inaczej od nich .Takie wiesz …typowe „madki Polki” 😊na początku niby miłe ,ale nie daj Boże napiszesz coś przypadkiem nie tak to armagedon 😂
 
Taak ,zakładam się ,że niedługo będzie odzew tych pań na moje odpowiedzi i to prawdopodobnie „wkurzony odzew”😊 zauważyłam ,że często razem komentują takie posty i robią sobie żarciki z osób , które myślą inaczej od nich .Takie wiesz …typowe „madki Polki” 😊na początku niby miłe ,ale nie daj Boże napiszesz coś przypadkiem nie tak to armagedon 😂
Od kąd wybuchła drama z moim udziałem dostalam masę wiadomości ze tutaj jest właśnie takie kółko wzajemnej adoracji, i że to raczej standard, że nie jestem jedyna na marginesie. Szkoda, fajne forum, ale użytkowniczki mniej..
 
Od kąd wybuchła drama z moim udziałem dostalam masę wiadomości ze tutaj jest właśnie takie kółko wzajemnej adoracji, i że to raczej standard, że nie jestem jedyna na marginesie. Szkoda, fajne forum, ale użytkowniczki mniej..
to zależy jak trafisz. Ja mam moje kochane dziewczyny na wątku zamkniętym i lepiej trafić nie mogłam ❤️ a tu na ogólnych to zobacz jakie nicki się przewijają najczęściej, jaką mają kulturę wypowiedzi i szczerze ja już sobie obiecałam, że nie dam się sprowokować 🤞
 
to zależy jak trafisz. Ja mam moje kochane dziewczyny na wątku zamkniętym i lepiej trafić nie mogłam ❤️ a tu na ogólnych to zobacz jakie nicki się przewijają najczęściej, jaką mają kulturę wypowiedzi i szczerze ja już sobie obiecałam, że nie dam się sprowokować 🤞
No właśnie plus tej dramy jest taki, że poznalam fajne dziewczyny, które wcale nie udzielają się na forum, i gdyby nie to, to nie miałabym szansy ich poznać :)
 
No właśnie plus tej dramy jest taki, że poznalam fajne dziewczyny, które wcale nie udzielają się na forum, i gdyby nie to, to nie miałabym szansy ich poznać :)
Oby więcej było takich użytkowniczek .I oby się nie bały wyrażać swojej opinii w strachu przed tym,że zostaną zaraz obiektem żartów tych pań.😊
 
@Malina126 widzisz przez ciebie i inne dziewczyny inne osoby się nie udzielają na forum. Nieładnie !

Od kąd wybuchła drama z moim udziałem dostalam masę wiadomości ze tutaj jest właśnie takie kółko wzajemnej adoracji, i że to raczej standard, że nie jestem jedyna na marginesie. Szkoda, fajne forum, ale użytkowniczki mniej..
Spojrz, że obie się tak wypowiadałysmy, ja cię nawet broniłam i powiedziałam jak sytuacja u mnie wygląda i we mnie nikt nie rzucił mięsem. No ale ja pewnie wykupiłam abonament u naszych hejterek na miłe komentarze 😁
 
@aniela0707 no i chwała ci za to, jest poniedziałek, wszystko otwarte, rozumiem też że pracujesz ale w międzyczasie idziesz na tę policję ( chociaż raczej mam nadzieję że już tam poszłaś ... ), jedziesz do sądu i tam ci wszystko na pewno powiedzą co i jak masz wypisać, złożyć itd- w zależności ile masz lat to możesz skorzystać z darmowej poradni prawnej którą znajdziesz w starostwie/urzędzie miasta , idziesz do Mopsu bo też należy ci się jakaś pomoc .,
jak poszperasz w necie to można znaleźć gotowe wzory do wypisania np o alimenty itp.
 
reklama
Osoba uzależniona od kogoś emocjonalnie nie wybiera sobie bycia nieszczęśliwą , tak samo jak człowiek nie wybiera sobie depresji . Rozumiesz na czym polega toksyczna relacja i ,że często osoba w niej znajdująca się nie jest tego świadoma ? Jeśli faktycznie nie rozumiesz tego , to mogę ci wybaczyć ten twój brak empatii .Tylko mam nadzieję,że nie podejdziesz kiedyś do osoby z depresją i nie powiesz „A co ?Mam cię głaskać po główce ?Sam sobie wybierasz bycie nieszczęśliwym .Ruszaj się !” .Uzależnienie się od drugiej osoby często jest wynikiem niskiej pewności siebie , braku miłości i ciepła w dzieciństwie i wiele wiele innych . Takim osobom można tylko doradzić co mogą robić w danej sytuacji , być przy nich , niekoniecznie „klepac po główce „ ale tez się nad nimi nie wyżywać i nie odzywać w taki sposób .Psychologiem może nie jestem ,ale wiele czytałam na ten temat , dlatego znalazłam w sobie odwagę aby to skończyć .
Cóż, ja próbowałam pogadać, doradzić i zadałam niewygodne pytania i zostałam zaatakowana (pod innym wątkiem).
Poza tym, skoro ktoś porusza taki temat to widzi, że coś jest nie tak. Do tego dostaje masę porad, ale w sumie, żadna mu nie odpowiada, bo "kocha", bo w sumie to jednak nie ma tak źle mimo, że kilka postów wyżej twierdził inaczej. Ja rozumiem, że wyjść z toksycznej relacji jest ciężko. Ale jak się prywatne życie wywleka na forum, zamiast właśnie u psychologa to trzeba się liczyć z tym, że nie wszystkie odpowiedzi ci się spodobają.
@Malina126 widzisz przez ciebie i inne dziewczyny inne osoby się nie udzielają na forum. Nieładnie !


Spojrz, że obie się tak wypowiadałysmy, ja cię nawet broniłam i powiedziałam jak sytuacja u mnie wygląda i we mnie nikt nie rzucił mięsem. No ale ja pewnie wykupiłam abonament u naszych hejterek na miłe komentarze 😁
Przyznaj się ile zapłaciłaś 😁
 
Do góry