reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziękuję milej mi że nie jestem sama 🥰 bo cały dzień już w strachu bym była. Młoda się rusza jest ok ale ten strach nie pomaga. 🤗
Te skurcze przepowiadające to się chyba dodatkowo nerwowo nakręcają. Ja jak miałam któregoś dnia i już było ok i pomyślałam, że może coś się dzieje już panika załączona to znowu zaczęło mnie brać 😑ale teraz to już w sumie nie wiemy jak i kiedy się zacznie, kiedy te nasze maluchy postanowią wyjść
 
reklama
Te skurcze przepowiadające to się chyba dodatkowo nerwowo nakręcają. Ja jak miałam któregoś dnia i już było ok i pomyślałam, że może coś się dzieje już panika załączona to znowu zaczęło mnie brać 😑ale teraz to już w sumie nie wiemy jak i kiedy się zacznie, kiedy te nasze maluchy postanowią wyjść
Jest tak naprawdę człowiek wsłuchuje sie w orgnizm próbuje się wyciszyć ale to chyba działa odwrotnie I mam wrażenie że wieczorem jest najgorzej. A ja to nie wiedziałam dziś czy m skurcze bo młoda się wierci czy skurcze pobudzają Ja do wiercenia🤷‍♀️. Spinania brzucha miewam ale żeby regularne to pierwszy raz😬
 
Hej , mam pytanie odnośnie skurczy. Dziś mam 35+4 wczoraj ok 23.00 dopadły mnie skurcze wraz z twardnienie brzuszka. Trwaly od 23-1.30 mniej więcej co 20min. Czekałam jak sytuacja się rozwiąże ale podczas zmiany pozycji puszczały. Nie były silnie bolące raczej takie delikatno menstruacyjne. Myślałam jechac do szpitala jeśli do rana nie przejdą albo gdy się czas nasili. Ale zaczęły puszczać i usnęłam. Moje pytanie do mam czy któraś miała coś podobnego ?? Za 3 dni mam wizytę u lekarza bardzo bym chciała dotrwać 🙏
36 tydzień mam to samo jak porobię coś w domu i się pochylam
 
Dziękuję milej mi że nie jestem sama 🥰 bo cały dzień już w strachu bym była. Młoda się rusza jest ok ale ten strach nie pomaga. 🤗
Nie martw sie. Ja także tak mam, macica siebie ćwiczy:) Dobrze działa leżenie, ciepły prysznic. Generalnie odpoczynek i relaks. Staraj się nie masować brzucha, bo efekt może być odwrotny:/
 
chyba musi to jakos być, bo dzieci sie urodzic musza 😊😊 damy radę
u mnie po masażu szyjki przez mojego gina ppdczas rutynowych kontroli rozpoczela sie akcja dwa razy. Nie wiem czy to mialo duzy wplyw, ale 1-2 pozniej zawsze rodzilam.
a jak poprzednie porody mialas, przed czy po wyznaczonym terminem? 😊
A ten masaż szyjki jest do wytrzymania? Długo to trwa?
 
Czy było to bolesne?
Nie, to kładziesz się na plecach a ona rozkłada takie jakieś narzędzie i od tych kości miednicy coś mierzy, na boku też. Nie pamiętam czy i na stojąco Ale to jak przykładanie centymetra. Ale podobno już się od tego odchodzi, że te wymiary nic nie dają, tak mówiła moja położna bo w planie opieki mam wyszczególnione, że niby na jednej z wizyt przed porodem powinny mi to zmierzyć ale mówi, że nie robi się tego już. Może w szpitalu zrobią przy przyjęciu. Sugerowano się tym niby czy się dziecko zmieści w danych wymiarach ale teraz to już chyba stwierdzono, że jest kilka typów budowy miednicy i okaże się w trakcie ;)
 
A ten masaż szyjki jest do wytrzymania? Długo to trwa?
Masaż szyjki to podobno zależy kto robi. U nas jak dziewczyny leżały ze mną na patologii w pierwszej ciąży to ja miałam jeszcze trochę do porodu to mi nic nie robili ale jak były takie w terminie już to jeden z lekarzy bez uprzedzenia niby zapraszał na badanie a on wykonywał ten masaż to wracały z płaczem. Ale znowu jest w okolicy dziewczyna, położna, do której jeżdżą kobietki na taki masaż jak się dzidzi nie spieszy i podobno całkiem spoko.
 
reklama
Nie martw sie. Ja także tak mam, macica siebie ćwiczy:) Dobrze działa leżenie, ciepły prysznic. Generalnie odpoczynek i relaks. Staraj się nie masować brzucha, bo efekt może być odwrotny:/
Pocieszacie mnie Kochane💕, dziekuje bo ja chyba panikara się zrobiłam i nie umiem sie odprężyć tylko jakbym czekała i słuchała organizmu🤦‍♀️
 
Do góry