reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska

Dobrze dziękuję, udam się na Bete jeśli nie przyjdzie okres. Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za pomoc i uzyskanie odpowiedzi na temat tych dziwnych testów. Pozdrawiam miłego dnia
 
reklama
Hej robię tu mały apdeit posta 🤞 dziś rano, test Baby boom strumieniowy
 

Załączniki

  • 4579c57c-4b53-43b7-957d-8ef1c0ffa971.jpg
    4579c57c-4b53-43b7-957d-8ef1c0ffa971.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Ale super!!!! Gratulacje !
nie dziękuję zobaczymy co pokaże Beta🤞, jedyne co mogę na ten moment powiedzieć, że lekko pobolewa mnie podbrzusze tak jak na okres :/, żadnych plamień nic z takich rzeczy, lekkie mdłości, wstręt do papierosów, a i mięso mi śmierdzi 🤷‍♀️(nawet szynka). Dalej nie będę się testowała chyba że przyjdą wyniki bety i nie będę mogła w to uwierzyć 😂😂
 
Do góry