reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Jak bardzo, to znam.
Finalnie on robi przerwę w pracy, u lekarza jest obsuwa, nie ma mnie 1.5 godziny. On pracuje do 19, a ja od 17 już jadę na oparach. O 19.30 kąpiemy mała, a o 21 padam razem z nią. Tym sposobem w ciagu dnia nie mam nawet 15 minut dla siebie.
No to u nas identycznie... teraz młodsza zasypia przy cycu, mąż zajmuje się starszym. Pewnie padnę z nią. Potem obudzi mnie kilka razy w nocy na cyca, wstanie o 6.00 i caly sajgon od nowa...
 
No to u nas identycznie... teraz młodsza zasypia przy cycu, mąż zajmuje się starszym. Pewnie padnę z nią. Potem obudzi mnie kilka razy w nocy na cyca, wstanie o 6.00 i caly sajgon od nowa...
To u nas tyle lepiej, że wstanie koło 7.30. Pobudki w nocy co 2 godziny, to standard. Tylko ona śpi z nami w łóżku, więc szybko zasypiam dalej.
A teraz włączam audiobooka i w max. 5 minut zasnę. Muszę odespać majówkę 😂
 
Dziewczyny a tak z troche innej beczki. Na chrzest wolalybyscie dostac kase w kopercie czy karte podarunkowa do Smyka? Idziemy na chrzciny w niedziele, mialam kupic karte ale dzis kolezanka troche mi zamieszala w glowie, bo powiedziala, ze gdyby to ona robila chrzciny to wolalaby dostac kase. Nie lubie dawac kopert w prezencie, ale moze faktycznie tak lepiej ? 🤔
Ja bym wolała dostać kartę, bo to faktycznie coś byłoby dla dziecka. Osobiście też nie lubię kopert, więc może dlatego.
 
No to u nas identycznie... teraz młodsza zasypia przy cycu, mąż zajmuje się starszym. Pewnie padnę z nią. Potem obudzi mnie kilka razy w nocy na cyca, wstanie o 6.00 i caly sajgon od nowa...

A przypomnij proszę ile Twoja córcia ma lat? Nie chciałabyś już jej odstawić? Może przynajmniej zyskalabys nockę na zregenerowanie sie. Moja z kolei budzi mnie w nocy bez powodu. Po prostu jak sie przebudzi to mnie wola. No ale to sie nie zdarza codziennie i jak już to jest jedna pobudka na cała noc.
 
Co do chrzcin czy jakichkolwiek innych okazji - ja z perspektywy czasu cenię sobie rzeczowe prezenty. To jednak jest pamiątka na całe życie. Przykładowo pierścionek, który dostałam na komunię od mojej babci nosze do dziś. Jest jak amulet.
Na chrzciny super opcje to właśnie jakaś biżuteria dla dziewczynki, grzechotka z grawerem, kryształowy anioł na szczęście, etc. Generalnie coś, co zostanie na całe życie. Nie jestem zwolenniczką dawania kopert czy kart prezentowych.
 
reklama
Do góry