reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy pozwolic przesypiac noc maluchowi??

reklama
pytanie jak w temacie, w ktorym miesiacu pozwolic maluchowi przesypiac noc i przestac wybudzac na karmienie??

Heh, wedlug mnie to jak najszybciej:tak::tak: Raczej to jest tak że dziecko się wybudza samo a mama to się modli o to żeby robiło sobie jak najdłuższe przerwy między posiłkami, a najlepiej to przesypiało cała noc:tak::tak:
Ja tak mam, rany ile ja bym dała żeby mój Marcel przespał całą noc;-):-);-)
 
rany jak te dzieciaczki szybko rosna :) taki duzy juz Twoj synek.. moja pewnie tez tak szybciutko urosnie;-)

moze i glupio pytam ale dlatego ze teraz jakas przedziwna moda na karmienie co 3 godziny, i nasza pediatra tak samo kaze co 3 godziny i wybudzac w nocy, aalleee ja czytalam ze niemowlak powinien przybierac okolo100-120 gram tygodniowo a nasza tak przybiera conajmniej 20 gram czasem 40
 
Dziewczyno mamy marza,zeby dziecko jak najwczesniej zaczeło przesypiac noce,walcza z nocnym karmieniem a ty budzisz:szok::szok::szok::szok:Maluszek sam wie najlepiej kiedy bedzie potrzebował jedzonka...nie martw sie,na pewno nie schudnie jak nie poje sobie w nocy;-)Ciesz sie ,spij sobie i daj małemu pospac,bo czasem sie dzieciom odwiduje i choc pieknie w nocy spały to nagle zaczynaja sie kilka razy budzic...Och,jak ja ci zazdroszcze:baffled:Moja coreczka tak slicznie spała i nie jadła juz w nocy a potem miała angine i teraz w nocy chce butle...Wrzeszczy do skutku:-(
 
malej bo to dziewczynka ;-) ja wiem ze sie jej moze odmienic.. ale poki co rzeczywiscie wybudzam bo tak mi kazala pediatra ale wlasnie jakies podejrzane mi sie to wydalo.. dlatego pytam.. ale w zadnym wypadku nie chcialam uczucia zazdrosci wywolywac bo to nieladnie... :-p no dziekuje za odpowiedzi, nie wybudze wiec zobacze jak to bedzie i trzymam kciuki mada ze uda Ci sie znowu odzwyczaic szybciutko od nocnego budzenia;-)

dzieki za wszystkie odp
 
hejka, dziewczyny mają racje , nie wybudzaj maleństwa jak zgłodnieje to da znać:tak:, moja oliwka przesypiała całą noc jak miala1,5 miesiąca:-), w ciągu dnia nie śpi zbyt dużo ale najważniejsze że prześpi całą nocke ;-)


 
reklama
Moja córeczka od urodzenia przesypia całe noce... :tak::tak: Do trzeciego miesiąca lekarz kazał mi ją karmić co 3-4 godzinki, również w nocy :tak::tak: Ja karmiłam ją piersią, być może dzieci karmione mlekiem modyfikowanym nie muszą być karmione tak często.
Jednak w praktyce różnie to bywało... :tak::-p w dzień karmiłam co 3-4 godziny, ale w nocy pozwalałam jej spać 5-6 godzin. Starałam się ją karmić około pólnocy i tym sposobem spokojnie mogłyśmy przespać całą noc... :tak::tak:
 
Do góry