reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

My mamy córkę i ze względów praktyczno-lokalowych wolałabym, żeby teraz też była dziewczynka. Wtedy od początku czułam płeć, teraz nie czuję nic 🤷‍♀️ więc zobaczymy. Imię dla dziewczynki też mamy wybrane, a dla chłopca problem, więc byłoby łatwiej z dziewczynką 😅
 
reklama
Ok, wiec ja po wizycie. Ciąża młodsza o tydzień, tak podejrzewałam po moich długich i nieregularnych cyklach. Na usg piekny, prawidłowo zagniezdzony pęcherzyk z zarodkiem. CRL odpowiada 5+4, za tydzień sprawdzamy serduszko. Ogólnie lekarz mówi, ze wydaje mu się, ze widzi „pulsowanie”, ale pewność będzie na następnym usg. Z minusów to niestety muszę odstawić mojego cycoholika jak najszybciej :( jak byłam w poczekalni to na kamerce widziałam, że obudziła się z drzemki i szukała z płaczem „cycy” 🥺

Ja też będę odstawiać synka w najbliższym czasie :( Jakoś tego nie widzę...

Właśnie wróciłam z drugiej bety i zrobiłam też progesteron, bo któraś z was pisała, że warto go zrobić. Niedługo powinnam mieć wyniki. Oby wszystko było ok 🙄

Skoro pierwsza beta w 13 dpo była 170, to ile powinno być teraz w 17 dpo?
 
Ja też będę odstawiać synka w najbliższym czasie :( Jakoś tego nie widzę...

Właśnie wróciłam z drugiej bety i zrobiłam też progesteron, bo któraś z was pisała, że warto go zrobić. Niedługo powinnam mieć wyniki. Oby wszystko było ok 🙄

Skoro pierwsza beta w 13 dpo była 170, to ile powinno być teraz w 17 dpo?
Jakieś 600-700
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj testowałam, ponieważ @ mi sie spoźniła 3 dni i jakoś tak dziwnie się czulam. Trzy testy, trzy bladziochy, dzisiaj kolejny i lepiej wybarwiony. Wynik pierwszej bety kolo 16. Mam już synka lat 8 i córeczkę z lutego 2021, którą w nocy wciąż karmię piersią. Dodam, że skończyłam w tym roku 40 lat... I pierwszy raz od porodu zaszaleliśmy z mężem, jak się okazało bardzo celnie 😅 Mam trochę obaw w związku z wiekiem, ale mam też nadzieję, że wszystkie wyniki będą ok. Ostatnia @ 23/05, więc teraz mam 4+1, termin na 26/02. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tak łatwo poszlo, w sumie nie byłam gotowa na taki obrot sprawy. Tzn tak szybko.
EDIT: mam cykle około 26 dni, także apka pokazuje, że dziś mam 4+4 i termin na 24/02.
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj testowałam, ponieważ @ mi sie spoźniła 3 dni i jakoś tak dziwnie się czulam. Trzy testy, trzy bladziochy, dzisiaj kolejny i lepiej wybarwiony. Wynik pierwszej bety kolo 16. Mam już synka lat 8 i córeczkę z lutego 2021, którą w nocy wciąż karmię piersią. Dodam, że skończyłam w tym roku 40 lat... I pierwszy raz od porodu zaszaleliśmy z mężem, jak się okazało bardzo celnie 😅 Mam trochę obaw w związku z wiekiem, ale mam też nadzieję, że wszystkie wyniki będą ok. Ostatnia @ 23/05, więc teraz mam 4+1, termin na 26/02. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tak łatwo poszlo, w sumie nie byłam gotowa na taki obrot sprawy. Tzn tak szybko.
EDIT: mam cykle około 26 dni, także apka pokazuje, że dziś mam 4+4 i termin na 24/02.
O, to mamy podobne terminy :) Ostatnia @ 21 maja, dziś 4+4, a termin na 25 lutego 😁 Też jeszcze karmię, ale planuję odstawić ;)
 
O, to mamy podobne terminy :) Ostatnia @ 21 maja, dziś 4+4, a termin na 25 lutego 😁 Też jeszcze karmię, ale planuję odstawić ;)
Mi się udało odstawić w dzień, ale noce... Nie wiem jak to ogarnąć, przecież zabiorę jej najcudowniejszą przytulankę na świecie i będzie nieszczęśliwa. Dobrze, że nie będzie tego pamiętać. W sierpniu bym chciała się za to zabrać, może trochę wcześniej.
 
reklama
Dziewczyny pocieszcie bo zwariuje.!!!

Jutro mam wizytę 6t i 3d. Tak bardzo chce serduszko zobaczyć i najlepiej usłyszeć. Ale po ostatniej wizycie na sorze, plamieniu, progesteronie 16 i infekcji grzybiczej boję się tak, że aż mam ataki żołądkowe.... I chce mi się wyć z bezsilności. 28 godz. Zostało do badania. Odliczam każda godzinę... 😢😢😢
No i beta... Przyrost miałam ok. 150% a teraz ostatnio przyrost 88%...niby w normie no ale..
 
Do góry