reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny karmiące - powiedzcie czy wasze maluchy też uprawiają laktojogę? Właśnie dostałam z całej siły kopa w brzuch, akurat w macicę. Okropnie sie przestraszyłam, aż nakrzyczałam na córkę :/ Teraz mam mega stracha, że coś się stało…
 
reklama
Tak to wiem. Tylko martwi mnie niska beta na 34 dc 107. 😞 Bo byłam pewna że owulacja była 4/5 czerwca... zrobie jutro w tym samym labolaratorium bete i zobaczymy co po 72 h wskazuje. Czyli na 37 dc i 5 tydzień od okresu z maja.
Owulacja mogła się przesunąć, chyba ze mialas monitoring cyklu i była potwierdzona przez lekarza tego dnia
 
Dziewczyny karmiące - powiedzcie czy wasze maluchy też uprawiają laktojogę? Właśnie dostałam z całej siły kopa w brzuch, akurat w macicę. Okropnie sie przestraszyłam, aż nakrzyczałam na córkę :/ Teraz mam mega stracha, że coś się stało…
Spokojnie, póki co wszystko jest takie malutkie, a zarodek tak osłonięty, że na pewno nic się nie stało. Moja córka niestety też regularnie kopie mnie po brzuchu, będę musiała bardziej na nią uważać
 
Mam drugą betę :D Przyrost o 172% :)
21-06 93,4 mlU
23-06 238 mlU
Oby tak dalej. Nie pisałam, ale umowiłam się na wizytę 11-07. Dopiero... Nie wiem jak ja tyle wytrzymam, pewnie nie wytrzymam i pójdę wczesniej zobaczyć czy ciąża jest, gdzie ma być. I pewnie betę powtórzę za tydzień... Taka już jestem 🙈
A przypomnij który jesteś tydzień?
 
Ja też dzisiaj po wizycie. 6t0d , jest zarodek 3mm z serduszkiem. Przyczyna plamień niestety nieznana i żadnych leków nie dostałam, bo lekarz stwierdził że on żadnego plamienia nie widzi.
 
Dziewczyny karmiące - powiedzcie czy wasze maluchy też uprawiają laktojogę? Właśnie dostałam z całej siły kopa w brzuch, akurat w macicę. Okropnie sie przestraszyłam, aż nakrzyczałam na córkę :/ Teraz mam mega stracha, że coś się stało…
Oo tak, skąd ja to znam... Trzeba uważać, ale ja też myślę, że maluszkowi nic nie grozi od takiego kopniaka na tym etapie ;)
 
A przypomnij który jesteś tydzień?
To 33 dzień cyklu, 19 dni po owu. Ponoć 4 tydzień. Owu według apki i moich obserwacji była między 4 a 6 czerwca, cykle 26 dni. Pierwszy raz zaczęlam mierzyć temperaturę i jak tylko zaczęłam, to był 7 dzień po owu i nagły spadek następnego dnia, potem wzrost i już tak zostalo. Czytałam, że jest teoria o spadku, gdy zachodzi do implantacji i jakby się zgadzał ten 8 dzień. Jutro chę jeszcze raz iśc na betę. Z córką 24 dni po owu beta była 5200, zastanawiam się czy w każdej ciąży jest podobnie czy nie, nie robiłąm bety w pierwszej ciaży, a z córką tylko raz.
 
To 33 dzień cyklu, 19 dni po owu. Ponoć 4 tydzień. Owu według apki i moich obserwacji była między 4 a 6 czerwca, cykle 26 dni. Pierwszy raz zaczęlam mierzyć temperaturę i jak tylko zaczęłam, to był 7 dzień po owu i nagły spadek następnego dnia, potem wzrost i już tak zostalo. Czytałam, że jest teoria o spadku, gdy zachodzi do implantacji i jakby się zgadzał ten 8 dzień. Jutro chę jeszcze raz iśc na betę. Z córką 24 dni po owu beta była 5200, zastanawiam się czy w każdej ciąży jest podobnie czy nie, nie robiłąm bety w pierwszej ciaży, a z córką tylko raz.
Ja 11 dpo miałam betę 112 a 13 dpo beta była 312 to chyba ok . Też zrobię w przyszłym tygodniu jeszcze 2 razy i zobaczę czy rośnie.
 
Tak to wiem. Tylko martwi mnie niska beta na 34 dc 107. 😞 Bo byłam pewna że owulacja była 4/5 czerwca... zrobie jutro w tym samym labolaratorium bete i zobaczymy co po 72 h wskazuje. Czyli na 37 dc i 5 tydzień od okresu z maja.
Zrób drugą bete i się tak nie stresuj ;) za wcześnie poszłaś do lekarza, jesteś dopiero w terminie okresu, więc nic dziwnego, że nic nie widzi na usg ;)
Na tym etapie i tak nie mamy NA NIC wpływu. Jedyne co możemy zrobić to nie pić, nie palić, nie przemęczać się i brać witaminy. No i czekać... ;) Pierwsza wizyta to chyba nie wcześniej niż 2 tygodnie po terminie miesiączki, także jeszcze masz czas. Przy dłuższych cyklach jest spory rozjazd z tym co pokazują aplikacje i wyliczają z daty ostatniej miesiączki a tym co jest faktycznie. U mnie tydzień różnicy, więc to że apka pokazuje Ci 5 tydzień i czytasz w necie co powinno być w tym 5 tyg - to wcale nie musi się pokrywać ;)
 
reklama
Do góry