reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie beta HCG ale brak pęcherzyka

Key1994

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2022
Postów
91
Czy to normalne, że przy becie 971 nie widać pęcherzyka? Mój gin kazał mi przyjść za 2 tyg. żeby powtórzyć USG ale denerwuję się
 
reklama
Teoretycznie jeśli lekarz ma super sprzęt to już mógłby coś zobaczyć bo mówi się, że pęcherzyk jest widoczny od 1000. ALE wiele dziewczyn na tym forum pisało, że u nich pojawiał się kiedy beta była WYŻSZA niż 1000 😉 osobiście 2 tyg bym nie czekała tylko wybrała się np za kilka dni.
 
Teoretycznie jeśli lekarz ma super sprzęt to już mógłby coś zobaczyć bo mówi się, że pęcherzyk jest widoczny od 1000. ALE wiele dziewczyn na tym forum pisało, że u nich pojawiał się kiedy beta była WYŻSZA niż 1000 😉 osobiście 2 tyg bym nie czekała tylko wybrała się np za kilka dni.
Dziękuję, trochę mnie uspokoiłaś 😊
 
Jeżeli lekarz ma dobry sprzęt to powinno być coś widać. Nie jest to wartość mocno poniżej 1000. Pęcherzyk widać niekiedy przy becie 800-900. Ja bym nie czekała tych 2 tygodni tylko poszła do lekarza szybciej.
 
reklama
Do góry