reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta a usg

Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
13
Cześć dziewczyny. Przy jakiej becie widziałyście dobrze widoczny pęcherzyk? Dzisiaj bylam na wizycie i ledwo widoczna kropka znaleziona po dłuższych poszukiwaniach, beta z tego samego dnia 1900. Miała któraś z was tak? Dobrze się skończyło? Przyrosty mam dobre, na początku to całkiem były po 600% teraz już na poziomie 170-300%. Wstawiam zdjęcie owego pęcherzyka.
 

Załączniki

  • IMG_0360.jpeg
    IMG_0360.jpeg
    138,8 KB · Wyświetleń: 549
reklama
Albo kiepski aparat USG albo to pseudo pęcherzyk. Jak masz możliwość to idź do innego lekarza w poniedziałek.
 
Albo kiepski aparat USG albo to pseudo pęcherzyk. Jak masz możliwość to idź do innego lekarza w poniedziałek.
No właśnie chyba nie opłaca mi się iść w poniedziałek, myślałam bardziej o tygodniu-dwóch. Już wtedy na pewno nie ma możliwości, żeby nic nie zobaczyć i będę pewna na 100% co jest grane.
 
No właśnie chyba nie opłaca mi się iść w poniedziałek, myślałam bardziej o tygodniu-dwóch. Już wtedy na pewno nie ma możliwości, żeby nic nie zobaczyć i będę pewna na 100% co jest grane.
Opłaca się o tyle, żeby ewentualnie wykluczyć ciążę pozamaciczną. Super przyrosty nie gwarantują niestety, że wszystko jest ok. A badałaś może progesteron? Przy takiej becie powinno być widać coś więcej niż tylko niewyraźną kropkę.
 
Ostatnia edycja:
Opłaca się o tyle, żeby ewentualnie wykluczyć ciążę pozamaciczną. Super przyrosty nie gwarantują niestety, że wszystko jest ok. A badałaś może progesteron? Przy takiej becie powinni być widać coś więcej niż tylko niewyraźną kropkę.
Progesteron na poziomie cały czas około 30 ng/ml. Dzisiaj ponowiłam ale wyniku jeszcze nie mam.
 
Ja mimo wszystko poszłabym do innego lekarza w poniedziałek. Ale takiego z bardzo dobrym sprzętem.
Ale właśnie też wydaje mi się to dziwne. Pod tym pęcherzykiem jest taki jakby płaski jak głowicę przesuwał w stronę tego płaskiego to robił się okrągły a ten ze zdjęcia płaski, nie dało się ich złapać w jednym ujęciu. Faktycznie może się przejdę jeszcze do innego lekarza w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Do góry