reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Bylam dzisiaj na badaniach, popołudniu do odbioru, ciekawe jak tam moja tarczyca bo w poprzednich ciążach się podnosiła i musialam być na tabletkach..
Juz z ostatniej wizyty mialam na karteczce badania do wykonania a jednego nie mogłam odczytać i okazało się że to odczyn Coombsa czy też takie badanie wykonywalyscie??

Co do usg piersi mój lekarz to jakiś cudowny jest 😂 ja u niego mam full pakiet, usg piersi robil na 1 wizycie.
Z tym ze ja raz w roku robie usg bo od kilku lat mam strasznie bolącą prawa piers i dla mnie w dotyku jest w niej coś, tak jakby zgrubienie, jednak lekarz nic nie dopatrzył nigdy, zawsze mowil ze to gruczoły i taki mój urok. A teraz jak zrobiły się wrażliwe na dotyk to zwlasnie ta jedna wydaje się być dużo bardziej opuchnięta 🤷‍♀️
A jeszcze mi powiedzcie czym się różni badanie nipt od nifty ? Bo ja myślałam że wam się literówka wkrada a że to jedno i to samo 😂😂



Tez będę ponad 10h jechac samochodem ale mam nadzieję że do wyjazdy mdlosci trochę przejdą 😂 gorzej z sikaniem bo wstaje 3 razy w nocy 🙉🙉
Ja maksymalnie mogę jechać samochodem 2 godziny, potem jest mi już niedobrze. 😂 Więc tylko zwiedzanie okolicy mi zostaje.
 
reklama
Dziękuję wam za taki odzew, to budujące! Jesteście kochane ♥️♥️ Też mam tak że rzeczywiście czasem za bardzo się stresuje, ale z tyłu głowy mam takie przekonanie że wszystko będzie dobrze i ono z reguły jest bardziej dominujące. Jeżeli chodzi o tydzień to 9+2 czyli idealnie jak z okresu :)
 
Byłam u lekarza, i mówiła że kosmówka nachodzi na ujście szyjki macicy, więc oszczędny tryb życia. Nawet z długich spacerów mam zrezygnować... Z dzidzia wszystko ok, rośnie jak trzeba, puls jak trzeba. Zastanawiam się tylko kiedy skończy się ten stres... Ważę każde jej słowo i zamiast lżej robi się ciężej... We wtorek kolejna wizyta, bo idzie na urlop od środy i chce jeszcze mnie zobaczyć przed wyjazdem... Nie wiem po co...😭
nie denerwuj się! Ja już od dwóch tygodni prowadzę oszczędny tryb życia i jest dobrze. Wczoraj miałam wizytę :) wiadomo że ile można leżeć i odpoczywać, ale da się przyzwyczaić. Później pewnie z utęsknieniem jeszcze będziemy to wspominać ;)
 
Byłam u lekarza, i mówiła że kosmówka nachodzi na ujście szyjki macicy, więc oszczędny tryb życia. Nawet z długich spacerów mam zrezygnować... Z dzidzia wszystko ok, rośnie jak trzeba, puls jak trzeba. Zastanawiam się tylko kiedy skończy się ten stres... Ważę każde jej słowo i zamiast lżej robi się ciężej... We wtorek kolejna wizyta, bo idzie na urlop od środy i chce jeszcze mnie zobaczyć przed wyjazdem... Nie wiem po co...😭
Bądź dobrej myśli! Wiem, że łatwo się mówi, ale dużo odpoczywaj. Stres pozostanie z nami do końca niestety i jedyne co możemy zrobić, to próbować go zminimalizować dla naszego dobra, ale i małych kropków 😉
 
nie denerwuj się! Ja już od dwóch tygodni prowadzę oszczędny tryb życia i jest dobrze. Wczoraj miałam wizytę :) wiadomo że ile można leżeć i odpoczywać, ale da się przyzwyczaić. Później pewnie z utęsknieniem jeszcze będziemy to wspominać ;)
I jak sytuacja? Jak krwiak? Wchłania się?
 
I jak sytuacja? Jak krwiak? Wchłania się?
krwiak od dwóch tygodni jest taki sam, póki co nic się z nim nie dzieje ale na szczęście się nie powiększa, za to dzidzia rośnie. Plamień nie mam póki co też. Więc w stosunku do bombelka już jest znacznie mniejszy i niezagrażający. Łożysko w największym stopniu już przyklejone. Wiec korzystam i odpoczywam dalej ;)
 
Powiem Wam, że mam teraz takie uczucia spowodowane niskim przyrostem i młodszą ciążą z USG, że mogłabym leżeć plackiem byle tylko urodzić zdrowe dziecko.
W pierwszej ciązy tak nie miałam, wkurzałam sie ograniczeniami.
 
reklama
ogólna nazwa :)
to tak jak mamy herbate :D lipton, remsey, herbapol :D
to tu mamy nipt z firmy Nifty, Sanco, Haromny :D
bo ja zielona w tym temacie a muszę wiedzieć wszystko 😂 kurde niby 3 ciaza a bladego pojęcia nie mam o tych badaniach 🙉
Ja maksymalnie mogę jechać samochodem 2 godziny, potem jest mi już niedobrze. 😂 Więc tylko zwiedzanie okolicy mi zostaje.

Mój wyjazd jednak jest w nocy wiec mam nadzieje ze jakoś przezyje 😂
 
Do góry