reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Kurde u mnie z imionami jest taka wojna bo jak już mi i mojemu mężowi się podobały to a ktoś w rodzinie tak dał i na dodatek jeszcze takie samo nazwisko a tu ktoś ze znajomych i teraz jak była rozmowa jakie imiona to była awantura bo całkiem inne imiona nam się podobają więc stwierdziłam że poczekamy aż się dowiemy jaka płeć będzie węższe pole do wybrania 😄 Bruno tak bardzo mi się podoba dla chłopca a mój mąż jest nieugięty pod tym względem z kolei dla dziewczynki Rozalia ale też jest na nie a inne aż tak mi sie nie podobają 😬
 
Kurde u mnie z imionami jest taka wojna bo jak już mi i mojemu mężowi się podobały to a ktoś w rodzinie tak dał i na dodatek jeszcze takie samo nazwisko a tu ktoś ze znajomych i teraz jak była rozmowa jakie imiona to była awantura bo całkiem inne imiona nam się podobają więc stwierdziłam że poczekamy aż się dowiemy jaka płeć będzie węższe pole do wybrania 😄 Bruno tak bardzo mi się podoba dla chłopca a mój mąż jest nieugięty pod tym względem z kolei dla dziewczynki Rozalia ale też jest na nie a inne aż tak mi sie nie podobają 😬
No my tez poczekamy a ze robię Sanco za tydzień i będę chciała mieć płeć wskazana to myśle ze będzie nam łatwiej wybrać już niedługo :)
Tez mamy dylemat i będzie musiał być jakiś kompromis, ja nawet zaproponowałam ze jak chłopiec to on wybiera a jak dziewczynka to ja ale się nie zgodził 😂 niestety oboje mamy takie charakterki że żadne nie odpuści 😈 wiec imię będzie się musiało podobać nam obojgu 😀
 
Dziewczyny wszystko ok :* maluch rośnie, serduszko bije, ale znowu nie powiedziała mi ile, powiedziała tylko tak: " serduszko ładnie bije '' kazala mi odstawić duphaston :( boje się że będę plamiła... mówiła, że nie ma potrzeby żebym go przyjmowala... dala mi skierowanie na krew, pilne: toksoplazmoza IgG,Igm mam zrobic w tym tygodniu, we wtorek teleporada zeby omowic wynik, a resztę mam zrobić za 3 tygodnie bo kolejna wizyta za miesiąc... eh dlugooooo. Tez takie wytyczne dostałyście odnośnie badan ?
Gratulacje! Który to tydzień? Bo jak wytworzy się łożysko to ono przejmuje produkcję progesteronu i wtedy już nie trzeba brać progesteronu. Nie pamiętam który to tydzień wypada. Jeśli chodzi o badania to ja na pierwsza wizytę zrobiłam mocz, morfologia, tsh i glukoza. Wszystkie wyszły idealnie aż lekarz stwierdził że mam krew honorowego dawcy krwi i nic nie zlecił na następna wizytę a będzie za 5 tyg od ostatniej.
 
No my tez poczekamy a ze robię Sanco za tydzień i będę chciała mieć płeć wskazana to myśle ze będzie nam łatwiej wybrać już niedługo :)
Tez mamy dylemat i będzie musiał być jakiś kompromis, ja nawet zaproponowałam ze jak chłopiec to on wybiera a jak dziewczynka to ja ale się nie zgodził 😂 niestety oboje mamy takie charakterki że żadne nie odpuści 😈 wiec imię będzie się musiało podobać nam obojgu 😀
no u nas to samo chyba że wymyśle sposób jak go przekonać 😂
 
Zazdroszczę że macie już jakieś pomysły 😁 ja poczekam na info o płci.. bo strasznie ciężko coś wybrać ;)
Chciałabym coś prostego ale wyjątkowego i międzynarodowego.. żyjemy w takich czasach że wolę dziecku ułatwić życie hahah 😁
 
Gratulacje! Który to tydzień? Bo jak wytworzy się łożysko to ono przejmuje produkcję progesteronu i wtedy już nie trzeba brać progesteronu. Nie pamiętam który to tydzień wypada. Jeśli chodzi o badania to ja na pierwsza wizytę zrobiłam mocz, morfologia, tsh i glukoza. Wszystkie wyszły idealnie aż lekarz stwierdził że mam krew honorowego dawcy krwi i nic nie zlecił na następna wizytę a będzie za 5 tyg od ostatniej.
Dziękuję dziewczyny:*
Tydzien 9+1, stopniowo zacznę odstawiać ten progesteron, będę brała po 1 tabletce do końca opakowania a mam jeszcze na tydzień.
Zazdroszczę takiej krwi, ja zrobiłam Morfologie 3 parametry mialam podniesione, ale lekarz mówił ze wyniki są w porządku, że w ciazy moze tak być:)
 
reklama
Do góry