reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja przyznaję bez bicia - ciężko mi ogarnąć dwa wątki. Czasem nawet nie patrzę gdzie odpisuję i co przeglądam, tylko lecę po powiadomieniach.
Poza tym ciągle mam przerwę w staraniach. Strasznie chciałabym już wrócić do gry, szkoda mi czasu ale do listopada mam okres próbny, potem też nie wiadomo na ile umowa. Dodatkowo chciałabym też grzecznościowo odczekać jakiś czas, żeby nie machnąć zaświadczeniem o ciąży po chwili od otrzymania umowy, ale po pierwsze nie wiem kiedy i czy wgl zajdę, a po drugie szkoda mi czasu.
Dzięki za odpowiedź. Do listopada to już niedługo :) oby kolejna umowa była już na stałe i oby można było na luzie wrócić do starań :) trzymam kciuki mocno ❤️


A co u Ciebie @Lena1984 ? Pamiętam, jak napisałaś, że trzymasz za nas kciuki na Miovelii... Tak mi wtedy miło się zrobiło ❤️ ciągle to wspominam i myślę, jak tam Twoja ciąża ❤️
 
reklama
A co u Ciebie? Zwiałyście na priv, a na otwartych praktycznie same nowe twarze :p
Nieee, po prostu nie testowałam już w sierpniu, więc zniknęłam z kresek ;-)
Ale dzięki, że pytasz :-)
Przygotowuję się do IVF. Jeśli nie złapałam 👑 i wszystko dobrze pójdzie, to może los mi pozwoli nawet zatestować we wrześniu ;-)
 
Według cyklu powinnam się testować 13.09., ale mam wtedy urlop i chcę wtedy głowę oczyścić na maxa, więc wpisz mnie na 20.09😝.

Najwyżej jak na urlopie dostanę @, to już wiem, że z testu nici.
 
reklama
Do góry