reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Tak jak juz mowilam jestem bardzo emocjonalna. Nie wiem co mam zrobic zeby troszke odpuscic j przystopować. Nawet na zywo nie mam z kim o tym porozmawiać. Probowalam z moja mamą ale ona nie rozumie tego urodzila 3 dzieci bez problemu. I tak zostaje sama sobie. Moj tez jest nakrecony za kazdym razem pewnie bedzie nastawiony ze to juz ten dzien itp.
Nikt Cię nie wyganiał, śmiało możesz zostać🙂 dopiero byś zobaczyła co go jest zdenerwowanie staraczek jakbyś tu wpadła z buta z pozytywnym testem. Wiem, ze można czasami oszalec z nerwów i emocji, nawet jak to twój powrwszy cykl starań ale trzeba trochę ochłonąć i podjeść na spokojnie, po kolei. Tutaj masz dziewczyny z masa wiedzy, empatii i wsparcia wiec pisz śmiało, pytaj i nawet się wypłakuj. Ale jak któraś Cię sprowadzi na ziemie to się nie ma co obrażać! Powodzenia !
 
reklama
Chociaż jestem na tyle glupia ze w glowie mam zeby kupic test 10 jeszcze i zrobić. Ale wiem ze to nic nie da bo tej ciąży poprostu nie ma. Musialabym miec 23 dc owulacje a nie 18 dc zeby az dzisiaj uznac za 1 dzień @. Przez to ze nie mam jej to glowa mi normalnie buzuje. Jestem glupia idiotka ze jeszcze na cos licze w tym miesiacu. A jeszcze widze jak para tu ode mnie ćpają i piją i ostatnio zabrali im blizniaki 4 miesieczne do domu dziecka, a teraz maja kolejne blizniaki. Rozumiecie ciaza po ciazy blizniaki. A czlowiek nie pije, nie pali nie cpa eh jakie to zycie dziwne.
 
Hej. Wiecie co glupio mi za wczoraj Przepraszam Was wszystkie. Strasznie dziwnie podeszlam do tematu. Z natury jestem bardzo emocjonalna osoba. A w tamtym miesiacu uslyszlam od jednego z ginekologow w 21 dc ze nie mam owulacji i tak naprawde mam 3 miesiace zeby zajsc w ciaze bez wspomagania itp. to rozwaliło mi głowę. Dzis zrobilam test rano ale czulosci 25. Niestety negatywny widac tylko kreske testowa białą a nadal nie mam @. Chcialabym juz go dostać bo ciagnie mnie jajnik z prawej strony mam duzo przeźroczystego sluzu a @ dalej nie widać. Ginekolog dopiero w środę. Poprostu jestem wystraszona tym wszystkim. Mimo ze to pierwszy cykl starań. Jeszcze raz Was bardzo przepraszam. Czy mogę z wami zostać ? I poczekać do tej @.
zostań 🌞 a dlaczego masz tylko 3 miesiące jeśli można wiedzieć?
 
zostań 🌞 a dlaczego masz tylko 3 miesiące jeśli można wiedzieć?
Tak mi powiedzial ostatnio ginekolog. Mowi ze po 3 miesiacach monitoring i wspomaganie. Bylam u niego na kontrolo 21 dc bo plamilam troszke. Zrobil usg. Przed tym zapytal czy moge byc w ciazy. Potem powiedzial ze ciazy nie widzi ale owulacji tez nie. Wtedy owulacja wypadala na 17 dc. A on 21 dc powiedzial ze nie bylo owulacji. Nie znam sie po czym on to mogl zobaczyc ?
 
Tak mi powiedzial ostatnio ginekolog. Mowi ze po 3 miesiacach monitoring i wspomaganie. Bylam u niego na kontrolo 21 dc bo plamilam troszke. Zrobil usg. Przed tym zapytal czy moge byc w ciazy. Potem powiedzial ze ciazy nie widzi ale owulacji tez nie. Wtedy owulacja wypadala na 17 dc. A on 21 dc powiedzial ze nie bylo owulacji. Nie znam sie po czym on to mogl zobaczyc ?
w 21 dc to nawet jakby była ciąża to żaden lekarz nie zobaczy :) co do owulacji mogła być wcześniej na przykład.. Ciężko stwierdzić. Może faktycznie za trzy miesiące udaj się na monitoring i wtedy będzie wiadomo czy masz owulację czy nie. Jeśli nie to można ją wywołać za pomocą leków ☺️
 
w 21 dc to nawet jakby była ciąża to żaden lekarz nie zobaczy :) co do owulacji mogła być wcześniej na przykład.. Ciężko stwierdzić. Może faktycznie za trzy miesiące udaj się na monitoring i wtedy będzie wiadomo czy masz owulację czy nie. Jeśli nie to można ją wywołać za pomocą leków ☺️
ale tak mi powiedzial i przez to mam naje... W glowie.
 
reklama
Do góry