reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Nie wiem, jak wtedy u mnie z temp. wyglądało, jak i z owu w tym czasie, bo wtedy się tym tak aż nie kierowałam, po prostu żyłam😄 Ten cykl jest pierwszy raz z temp. i zobaczy się, jak jutro temp. będzie wyglądać. Testy też wskazują na 10 - 11dc pik. Więc tym razem owu, tak jak na wykresie, a po prostu już u mnie szykuje się powoli do okresu...
ale brzuch boli tak samo we wczesnej ciąży więc to nie wyznacznik 😅 Trzeba cierpliwie czekać, bo jest zwyczajnie za wcześnie i na okres i na ciążę 😝
 
ale brzuch boli tak samo we wczesnej ciąży więc to nie wyznacznik 😅 Trzeba cierpliwie czekać, bo jest zwyczajnie za wcześnie i na okres i na ciążę 😝
Yy, do ciąży to sceptycznie podchodzę ;) Natomiast przed okresem miewam pobolewania brzucha i tak wiesz, już sobie wbijam, że będzie zaraz tuż tuż :D
 
ale brzuch boli tak samo we wczesnej ciąży więc to nie wyznacznik 😅 Trzeba cierpliwie czekać, bo jest zwyczajnie za wcześnie i na okres i na ciążę 😝
Mnie dzisiaj tez brzuch pobolewa, ze wskazaniem na prawą stronę, ale ja sobie projektuje w głowie, ze się zapładnia tam, co trzeba 🤣😂 i tego sie trzymam. Jeszcze kilka dni i test sprawdzający... na bole przedokresowe to trochę u mnie za wcześnie, datę mam na @ 19.09
 
Dziewczyny ma któraś z was pakiety medicover lub z innej firmy?
Polecacie? Jak tak to jakie?
Głównie chodzi mi o to żeby robić badania🤔
ja mam medicover z pracy, pakiet nazywa się Prima. Jestem względnie zadowolona, bo o ile dużo badań mam faktycznie w zakresie karty to niestety jest problem z dostępnością terminów lekarzy specjalistów. Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie ciężko mi było znaleźć termin na zwykle usg ginekologiczne…
 
Mnie dzisiaj tez brzuch pobolewa, ze wskazaniem na prawą stronę, ale ja sobie projektuje w głowie, ze się zapładnia tam, co trzeba 🤣😂 i tego sie trzymam. Jeszcze kilka dni i test sprawdzający... na bole przedokresowe to trochę u mnie za wcześnie, datę mam na @ 19.09

Niech się zapładnia ❤️❤️❤️
My właśnie z mężem po 🔥. On śpi a ja szykuje obiad dla " ukochanej" teściowej.
Specjalnie robię fasolkę po bretońsku 🤣🤣🤣 może szybciej pojedzie 🙄🙄
 
ja mam medicover z pracy, pakiet nazywa się Prima. Jestem względnie zadowolona, bo o ile dużo badań mam faktycznie w zakresie karty to niestety jest problem z dostępnością terminów lekarzy specjalistów. Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie ciężko mi było znaleźć termin na zwykle usg ginekologiczne…
w moim mieście nie ma Medicover, ale moja przychodnia jest współpracująca, wiec chodzę tam 😉
 
reklama
ale jak to? 🥺 Co się stało?
Byłam na USG, na prawym jajniku nic poza torbielami endometrialnymi, na lewym nic co by się nadawało na owulację w tym cyklu- wszystko musiało się wchłonąć. Endometrium cienkie. Musze powtórzyć hormony i AMH. Od następnego cyklu 3 stymulacje na dużych dawkach leków a później koniec starań bo w sumie nie ma już z czego, prawy jajnik już nie ruszy a lewy też już jak widać przestał działać pomimo, że przez pół roku były z niego jakiekolwiek owulacje.
 
Do góry