reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Mam taka nadzieje ! U mnie były dwa, ale ja miałam raz plamienie nie pamietam, chyba przed okresem i potem na wizycie okazało się, ze to polip, do czasu wycięcia (pół roku) nie miałam żadnych plamien z tego powodu. A ciąży potem tez nie 😁
Ja teraz też już właśnie nie mam żadnych plamień
 
reklama
Generalnie histeroskopia i drożność mogą naprawdę wiele wyjaśnić w kwestii niepowodzeń. Dlatego uważam, że powinny być robione najszybciej jak to możliwe. Histeroskopia to niw tylko polipy, ale też wykluczenie zmian w budowie macicy, które mogą znacznie utrudniać zajście w ciążę
a jakie zmieny np mogą być? A czy histero powie mi coś o edno? Pewnie nie, skoro jest w 1 fazie cyklu
 
a jakie zmieny np mogą być? A czy histero powie mi coś o edno? Pewnie nie, skoro jest w 1 fazie cyklu

Powinni zrobić biopsję endometrium i zbadać to też istotny element diagnostyki.
A jedną z wad budowy macicy może być na przykład przegroda, które zazwyczaj można usunąć podczas laparoskopii, a w zasadzie w większości przypadków wykluczają ciążę
 
Powinni zrobić biopsję endometrium i zbadać to też istotny element diagnostyki.
A jedną z wad budowy macicy może być na przykład przegroda, które zazwyczaj można usunąć podczas laparoskopii, a w zasadzie w większości przypadków wykluczają ciążę
To ja mam pytanie🙂 jeśli była histero i nie zrobili biopsji endo tzn ze olali temat czy było według nich ok ?
 
reklama
Powinni zrobić biopsję endometrium i zbadać to też istotny element diagnostyki.
A jedną z wad budowy macicy może być na przykład przegroda, które zazwyczaj można usunąć podczas laparoskopii, a w zasadzie w większości przypadków wykluczają ciążę
w sumie nie mówili mi o biopsji, że będą robić. Mówili, ze będą pobierać wycinki do analizy histopato.
Mało się znam na tym badaniu, muszę p;oczytać.
 
Do góry