reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

To może od następnego cyklu spróbuję z mierzeniem. Choć przeczytałam w waszych wpisach, że trzeba mierzyć o stałej porze a ja w tygodniu wstaje o 4 rano bo na 6 chodzę do roboty. Trochę przeraża mnie pobudka o 4 rano w weekend.
 
reklama
Ej kurcze, wczoraj leciała mi woda tam
.. a dziś takie gluty rozciągliwe ... Lekko brązowe.... Ale testy jeszcze nie pozytywne ... Śluz płodny to bezbarwny a nie zabarwiony ... Chyba że bo seksie coś podrażniło się 😱😱😱
Bo ja już panikuje że jakieś wariactwo mi się odwala tam 😳😳😳
 
Piździernik piździernik..
Nawiedziła mnie wczoraj @ w 21 dniu po zabiegu. Namieszała. My już spakowani do wyjazdu a tu nagle jeb 1dc. A badania miałam robić hormonalne (1-3dc).. zmiana planów, badanie dziś o świcie ale zagadka bo okres tak skąpy, że nie wiem czy to to na pewno 🙄🤯. Leciutko czułam brzuch.. a u mnie zawsze jest z przytupem i obficie. Wiem że to zawirowanie po zabiegu, także nikt mi nie odpowie co jest grane.
@Ceonis co z Twoją torbielą?
wybaczcie, ostatnie parę dni nie mam czasu na nic 🙈
dziękuję, że pytasz 😘
torbiel nadal jest, dostałam progesteron (orgametrill) przez 10 dni po dwie tabletki. Biorę go od 7 dc, tak jak byłam u ginki na moni. Powiedziała, że okres mi się Może przez to przesunąć (czyli przyjdzie wcześniej od odstawienia proga) i że 18 października mam przyjść na kontrolę, czy się wchlonela 😊
 
Brzmi prosto ale ja jak się obudzę to już jest po spaniu. Mimo wszystko spróbuję i się zobaczy jak to będzie.
Mierz na pół-śpiocha z zamkniętymi oczami. Zapisz tylko i spać, nie patrz w telefon, żeby się nie rozbudzać. No i wazne, żeby spać minimum 4 godziny, czyli nocne wstawanie o 2, kibelek, picie wody itd. Już nie wchodzi w grę. Dasz radę 💪💪
 
My jeszcze przed seksem 😂 stwierdziliśmy że będzie co ma być, ale nie zabezpieczamy się 😂
Wróciliśmy od znajomych i fajnie nasze dzieciaczki się bawiły. Mój 4 miesiące, a jej 6. Kurcze, aż szkoda że nie mam blizniakow 😂
Ty nie mów hop, bo a nuż się te bliźniaki trafią😉.
@Lady With Cats dr W. mówił mi w ogole o przytulaniu. Chcialam go zapytać, czy seks mogę skoro przytulać nie, ale ugryzłam się w jezyk XD
Jeju, ja bym chyba wybuchnęła śmiechem i byłoby to odruchem bezwarunkowym.

Błondziorno w ten piękny, niedzielny poranek.
Chciałam tylko napisać, że u nas problem z sąsiadami odpada. Piętro niżej mama ma mieszkanie, ale ona chce wnuka, wie o naszych problemach i podejrzewam, że nawet jak słyszy trzeszczące łóżko, to po cichu kibicuje.

Zresztą, to ona nas powoli namawia na klinikę.
 
Ty nie mów hop, bo a nuż się te bliźniaki trafią😉.

Jeju, ja bym chyba wybuchnęła śmiechem i byłoby to odruchem bezwarunkowym.

Błondziorno w ten piękny, niedzielny poranek.
Chciałam tylko napisać, że u nas problem z sąsiadami odpada. Piętro niżej mama ma mieszkanie, ale ona chce wnuka, wie o naszych problemach i podejrzewam, że nawet jak słyszy trzeszczące łóżko, to po cichu kibicuje.

Zresztą, to ona nas powoli namawia na klinikę.
błondziorno i Buenos Aires!
Nie widzę tylko "bonżur" od @LaLaLaKoala 🤔
ja czekam, aż mi się zmywarka wyzmywa, bo wsadzilam tam wielki gar, w którym będę gotować niedzielny rosół, a nie chciało mi się go myć ręcznie 😅 matka by mnie zlinczowala, że tak późno gotuje rosół, bo u niej to już o 9 rano jest gotowy 😂
 
Dziewczyny jak tam Wasze trzonowanie? Sąsiedzi już mają Was dość? Nasze lozko trzeszczy coraz mocniej 🤣😂😜 u mnie od wczoraj czysciutko, obstawiam więc ovu 19dc. Temperatura poszybował w górę, w kwietniu też mialam rozowy śluz podczas ovu i zaszłam -niestety nieszczęsliwie bo cp. Wiąże spore nadzieję z tym cyklem, ale co będzie nie wiadomo.
Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, sąsiedzi nie słyszą 😂
Co to za apka? Nie korzystasz z flo?
Ja mam ovi i flo ale wg mnie najładniejsze wykresy są na flo, dziewczyny miały racje.
 
reklama
To może od następnego cyklu spróbuję z mierzeniem. Choć przeczytałam w waszych wpisach, że trzeba mierzyć o stałej porze a ja w tygodniu wstaje o 4 rano bo na 6 chodzę do roboty. Trochę przeraża mnie pobudka o 4 rano w weekend.
przecież nie musisz wstawać, ja też wstaję później, niż mierzę. Mam termometr na stoliku nocnym, ustawiam budzik na mierzenie, budzę się już sama, co mnie bardzo dziwi bo ja czasem budzika potrafię nie słyszeć, jestem człowiekiem który może spać ciagle. Budzę się robię pomiar, wpisuję i idę dalej spać. Bardzo się cieszę, że zaczęłam mierzyć a to dopiero mój pierwszy cykl.
 
Do góry