reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
[to moze być obrzydliwe, wiec pytanie do mniej wrażliwych] A czy jest to możliwe, żeby moj cykl trwał 12 dni? Okres dostałam 6.10 i trwał do 10.10, wczoraj 1 raz miałam takie nitki krwi tylko przy podcieraniu, dzisiaj zabarwiony lekko śluz do południa a właśnie przed chwila na papierze miałam taką dość duża jakby błonę brunatną takie myśle ze z 3x2cm… i od wczoraj pobolewa mnie brzuch, głównie wieczorem.. nic mi ginekolozka nie mówiła, że zbliża się okres ani nic.. jak oglądała jajniki to tez tam nic nie było.. zwykły jajnik i kilka małych pęcherzyków dookoła… i mówiła tylko że czekamy na okres i wtedy stymulujemy dalej..
Miałam tak rok temu w marcu, 13 dniowy cykl, Raz się zdarzyło i potem wróciło do normy 😉
 

Załączniki

  • 6CB781F6-C05C-4384-A09F-449D5D878985.png
    6CB781F6-C05C-4384-A09F-449D5D878985.png
    63,6 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Dziewczyny tez macie ostatnio spadek formy?
Mi ostatnio nawet jest ciężko do pracy wstać. 🙈
Oczywiście starania trwają nieprzerwanie..😉 nie ważne, że tak strasznie się nie chce.

Zastanawiałam się czy iść na monitoring, ale jakoś nie mam nawet na to weny. Dolina.
 
Do góry