reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Co do suplementów, bo też było takie pytanie pueria uno biorę.
Co do pierwszych objawów, ból piersi i zgaga oraz zmęczenie, później doszło częste oddawanie moczu, mdłości i wymioty.
 
U mnie wygląda to tak
Mój pierwszy pozytywny test ( robiony 7 lutego) a beta tego dnia z 7 rano 57 :) na drugim zdjęciu są testy z tego dnia po 16 :)
IMG20230207055500.jpg
IMG20230207163514.jpg
 
Ja dzisiaj pierwszy raz chyba miałam taki trudny poranek. Myślałam że nie przełknę śniadania. Jak mam mdlosci to raczej w dzień albo wieczorem. Najczęściej jak spóźniam się z jedzeniem. Mój organizm chyba się przyzwyczaił do godzin posiłków. Jak tylko teraz zaczynam być głodna bo zjem np godzinę później niż zwykle to się zaczyna...
 
Hmm przyszedł wynik proga. 21,5, a 6 dni temu był 22,5 🤔 ciekawe co powie jutro lekarz.
W poniedziałek prog 19,8 a dziś 15,8. Poleciałam do gina przestraszona, ale powiedział że wszytsko dobrze, mieszczę się w widełkach. I że patrzy się na przyrost bety bardziej niż proga.. kazał odstawić folik, przepisał feminbion i duphaston. Nie chciał zrobić usg bo ponoć jeszcze za wcześnie (5 tydzień) za dwa tygodnie ide na kolejną wizytę i zobaczymy wtedy.
 
W poniedziałek prog 19,8 a dziś 15,8. Poleciałam do gina przestraszona, ale powiedział że wszytsko dobrze, mieszczę się w widełkach. I że patrzy się na przyrost bety bardziej niż proga.. kazał odstawić folik, przepisał feminbion i duphaston. Nie chciał zrobić usg bo ponoć jeszcze za wcześnie (5 tydzień) za dwa tygodnie ide na kolejną wizytę i zobaczymy wtedy.
A ty który tydzień? :)
 
reklama
A ja w sumie domyśliłam się, że jak zawsze będzie u mnie ciekawie 😅. No niestey wymioty i mdłości bardzo wykańczają 🙈. Cieszę się bo dziś zaliczyłam dentystę i udało się plombę zrobić pomimo odruchów wymiotnych, bałam się, że będzie dużo gorzej🙈
To juz cos😁
Mnie wykancza ta niemożność jedzenia. A jak postawie na płyny to mam zgage 😅 wariactwo😮‍💨 na nastepnej wizycie poproszę o cos na to bo nie dam tak rady żeby od rana do wieczora. Gdyby to chociaz bylo tak z 2/3h dziennie 😎 ale nieeeeeee😅

Btw dziewczyny myślę, ze czas na prywatna grupe zebysmy mogly byc bardziej otwarte itd I tez nie sadze żeby jeszcze wiele październikowych sie zjawilo 😉
 
Do góry