reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Przeczytałam sobie sporo fragmentów tej książki dedykowanej babciom i dziadkom (z serii „mamy dla mamy”) i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Dokładnie to co chciałabym wytłumaczyć mojej mamie, a czego ni w ząb ona nie chce zrozumieć, jest tam zapisane. Moja mama jest zawodową nianią, jeśli wszystko pójdzie dobrze to moje dziecko będzie jej pierwszym wnuczkiem/wnuczką (nie mam rodzeństwa). Nawet nie wiem jak zobrazować to jak trudno nam się aktualnie dogadać. Ona myśli ze wie lepiej, no bo wychowała mnie i wiele innych dzieci (jako niania) i że jest na bieżąco, a wszystkie jej „dzieciaczki” ją uwielbiają… I totalnie nie rozumie, że ja jestem zupełnie innym człowiekiem i to będzie przede wszystkim moje dziecko i chcę z nim postępować na moich zasadach. A rady chętnie przyjmę kiedy o nie zapytam i będę mieć przestrzeń na ich wysłuchanie.. Także nie mogę się doczekać aż moja mama dostanie swój egzemplarz. Pierwszy wręczyłam już mojej teściowej 😅
Zazdroszczę pozytywnego myślenia ;p ja wiem,że moja by 1) tego nawet nie przeczytała 2) nawet jakby przeczytała robiłaby po swojemu. Ja się w sumie już przyzwyczaiłam do jej metod, trochę mnie wkurzały na początku ale jakoś się dotarłysmy :)
 
Zazdroszczę pozytywnego myślenia ;p ja wiem,że moja by 1) tego nawet nie przeczytała 2) nawet jakby przeczytała robiłaby po swojemu. Ja się w sumie już przyzwyczaiłam do jej metod, trochę mnie wkurzały na początku ale jakoś się dotarłysmy :)
A u mnie była by pewnie obraza że uważam że powinny książki czytać 👀😅
 
Dzięki i trzymam kciuki żeby było u Ciebie też wszystko ok :)



Dziękuję! W takim razie muszę czekać do 22 sierpnia.

Dziewczyny a czy smarujecie się już czymś na rozstępy? Możecie coś polecić? Smarować wystarczy tylko brzuch, czy też piersi, uda, pupę? Jak na razie odpukać jeszcze się nie pojawiły, ale to pewnie kwestia czasu. Nie znoszę uczucia klejenia się po kosmetykach dlatego chciałam odwlec jak najdłużej 🙈
cala pierwsza ciaze sie smarowalam specjalnym kremem i czekajac na wywolanie w szpitalu wyszly mi na piersiach, dupce i po bokach, na brzuchu nie mam ani jednego, z druga corka i synem cos tam sie smarowalam ale nie az tyle, pojawilo sie kilka nowych ale juz nie tak strasznie duzo, a z synem mialam taki brzuch ze myslalam ze zaraz peknie 😂 🙂 teraz mam w szafce olej z migdalow wiec pewnie jego bede wykorzystywac, ale tak jak ty nie nawidze sie kleic wiec odkladam to troche w czasie 😁
 
reklama
Do góry