reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Mam głupie pytanie. Czym i gdzie mierzycie sobie temperaturę? Takim zwykłym elektronicznym bez dotykowym czy takim pod pachy czy jakim? Są jakieś typowo do mierzenia owulacji?
 
reklama
Ja się o to pytałam 😁 U mnie jest właśnie wręcz odwrotnie. Rano mi się super wybarwia test, a w ciągu dnia lub wieczorem prawie nic nie widać 🙈 Gdyby wierzyć tym kawałkom papieru, to rano mam LH, a w ciągu dnia i wieczorem już nie mam. Na szczęście to tylko papierki, wiec czekam właśnie na wizytę i tam się wszystko okaże 😊
Może za dużo płynów spożywasz przed testowaniem.
 
Odebrałam wyniki bety i progesteronu i chyba nic z tego nie będzie :(
Beta - 8
Prog - 4,5

Progesteron badałam w 7dpo i był wtedy 18,16. Strasznie mi spadł... Co o tym myślicie?
A ile teraz jesteś dni po owulacji? Beta niby niska, ale wiadomo, ze od jakiejś trzeba zacząć, wiec ważny jest przyrost, a nie sam jej pojedynczy wynik. Koniecznie zbadaj drugi raz, żeby widzieć jak to wyglada.
No tylko ten progesteron faktycznie jest niestety za niski…. 😔
 
Mam głupie pytanie. Czym i gdzie mierzycie sobie temperaturę? Takim zwykłym elektronicznym bez dotykowym czy takim pod pachy czy jakim? Są jakieś typowo do mierzenia owulacji?
W pochwie, termometrem z dwoma miejscami po przecinku.
 

Załączniki

  • 16947592055661760926702598661675.jpg
    16947592055661760926702598661675.jpg
    375,5 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry