reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Czekam przed gabinetem... I tak jak się nie stresowałam tak teraz umieram z nerwów... Wszystko mnie boli i zaraz zwymiotuje..
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy poza kwasem foliowym bierzecie może jakieś suplementy? Ostatnio mam mętlik w glowie. Jedni mówią brać a inni, że nie bo można narobić więcej szkód niż pomóc. Ja brałam taką mieszankę z omega, żelazem itd.
 
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy poza kwasem foliowym bierzecie może jakieś suplementy? Ostatnio mam mętlik w glowie. Jedni mówią brać a inni, że nie bo można narobić więcej szkód niż pomóc. Ja brałam taką mieszankę z omega, żelazem itd.
Hej, ja biorę jeszcze 4x magne b6 forte, 4x asparaginian, 1x folian, 1xpregna dha (1trymest), 1xcalsin osteo (wapń) czasem B12 i czasem d3
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy poza kwasem foliowym bierzecie może jakieś suplementy? Ostatnio mam mętlik w glowie. Jedni mówią brać a inni, że nie bo można narobić więcej szkód niż pomóc. Ja brałam taką mieszankę z omega, żelazem itd.
Biorę puerię uno, mam 4 sztuki prenatal chyba (dostałam gratis do jakiegoś zamówienia).
mamy 4cm pięknego, ruchliwego człowieka 🥰 wszystko jest dobrze ale jak mam bóle brzucha to mam leżeć, nie dźwigać, nie denerwować się, odpoczywać...
Cudne wieści, mam nadzieję, że troszkę Cię uspokoiły 😊 Te wszystkie zalecenia to łatwo powiedzieć, czasem trudniej wykonać... Najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂
Hej witam się 😉
Termin na 16.04 ale pewnie 2 tygodnie szybciej bo czeka mnie 3 cesarka
Witamy!
 
Do góry