reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

No ja też narazie nie mam problemów z szyjka a w poprzedniej od sódmego m-ca miałam 3cm rozwarcia i brałam fenoterol blee paskudztwo.
Powiedzcie co jest z ta waga maluszka bo ja byłam 2 tyg temu na USG i wyszło że dzidzia ma 600 gram! a wszedzie gdzie czytam taki wynik jest osiagalny dop w 24 tyg czyli gdzies teraz a wtedy to był 22 tydz.?Nie żebym sie martwiła ale nie rozumiem tego? zobacze co bedzie w środe za tydzien ile bedzie maluda wazyla???
 
reklama
K@siek ja wiem ze ja mam malo szykje wiec to chyba tez nie jest za rewelacyjnie ale w poniedzialek ide do gina bedzie mnie badal wiec sie wsio dopytam mam nadzieje ze nie mam jej za malej :-( i 3 mam kciuki za twoja szyjke :-)

MINISIA moze poprostu masz WIELKOLUDKE HEHEHEH
ale czasem w wadze jest roznica bledu i moze twoja dzidzia wazyla ciut mniej zobaczysz teraz co ci powie :-)
 
Minisiu dzieci w łonie są różej wielkości i najwidoczniej Twoja dzidzia jest spora.
Spytaj lekarza na wizycie i będziesz spokojniejsza - niech wyjaśni co i jak.
 
Ojej...ostatnio widziałam swojego maluszka w 12 tc:szok: Nie wiem,co u niego...Już nie moge sie doczekać do poniedziałku-Kiedy ujrze mój maleńki Cud (a może wcale nie taki maleński?:-D!
 
kasiek na pewno będzie dobrze z szyjką, oszczędzaj się
dziewczyny życzę Wam żeby słonka ujawniły swoją płeć na usg
A u mnie dobre wieści po echu serca maleństwa, kardiolog stwierdził po dokładnych badaniach że "serce jak dzwon" , teraz czekam na usg żeby się dowiedzieć czy ta druga tętnica w pępowinie będzie widoczna i jestem dobrej myśli. Nie mogę Was dziś poczytać bo mam do jutra gości, jutro nadrobię :-)
 
reklama
Do góry