reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ojciec z teściem, ale ich nie zostawie z zastrzykiem, zreszta jakby sie cos dział weterynarz tam gdzie jeździłam zna sytuacje i on przyjedzie jakby cos się dział, ale Lonia już od wczoraj nie smara i ma węzły w porzadku, ale musze dać antybiotyk do końca. Po drodze odwiedzamy M kuzynke, ma termin na sierpień a jutro ma ostatnie zajcia w szkole rodzenia, więc u niej mamy byc koło 14, wiec wyjazd od nas o 11.
 
reklama
O rety!!! Niby jeden dzien, a tyle naprodukowalyscie!!!!! :laugh2:
U mnie w glowie tysiac mysli, co zrobie, jak wroce do domu. :tak: Piotrek tez zniecierpliwiony, kiedy zobaczy swoje dziewczynki :))))) Bo my tak ostatnie lata w ciaglej rozlace... Ja mam tu rodzicow, prace, znajomych, a moj M. czeka na papiery... I tak latam w ta i z powrotem. Ale juz niedlugo :)))))
Tez musze cos Tacie skombinowac na jego swieto, ale cos czuje, ze zrobie mu pyszna kolacje :laugh2: (Smakosz). Dzis tez nie mamy ladnej pogody.... Burza za burza.... Brrrr.....
 
uffffffffffffff darno i duszno u nas i kilka burz juz przeszło nad miastem naszczęscie tez popadało dość fajnie.

ppatqa - miełego wypoczynku życze:-) macie juz miejsce wybrane? w jakie okolice jedziecie? my bylismy w Rewalu i bardzo mi się tam podobało:tak:

Kaka82 - działeczka super sprawa:tak:do pracy wróciłam do pracy na jakies 2-3 tyg. jakos tfu tfu czuję się dobrze i nie czuję, że jestem w ciąży no chyba że mała kopie:-)

dorotka1-9- gratuluję dziewczynki ale miałam nosa co?

czarna79- juz Ci zazdroszcze tego wyjazdu:tak: co do golarki to nie pomogę niestety choć golarka mojego męża prosi sie o wymianę:tak:

Przed wyjazdem kupiłam 2 superanckie rożki do kąpieli dla niuni wygladaja jak nieużywane:tak: pierwsze zakupy poczynione i to przez przypadek bo mama z ciocią wyciągnęły mnie do lumpku bo sama bym raczej nie jechała bo robiłam dżemy:tak:
 
Oj popadać mogłoby u nas - sucho i tyle ... dobrze, że wiaterek jest ale upał też.

Obejżę tylko Magdę M i zmykam na miasto po czereśnie.
Ja dla taty zamóiłam płyty CD jakie chciał.
Niestety dotrą dopiero w lipcu :baffled:
 
ZAWADKA nio mialam nosa ;-)

MAGDASF to fajne zakupy zrobilas i z tym wozeczkiem to dzialaj 3 mam kciuki;-)

CZARNA milego bycia poza domem :-D

MADZIU ja mam dzis truskawki jeszcze mi sie nie przejadlyI ja tez ogladam MAGDE M I czesto placze ostatnio na tym filmie heheheh

Moj M ma dzis humorki jak baba w ciazy :crazy:Normalnie nic sie nie moge odezwac bo jest zle :crazy:
Bylam z M u gina i jest wsio oki a szczegoly na odpowiednim watku :tak:
Pozniej kupilam sobie stanik juz taki ciut wiekszy na pozniej hehehe( mam nadzieje ze mi jeszcze te rodzynki urosna heheheh:-D:-D:-D)
Kolo 20 idziemy do znajomych na chwile ;-)
 
Hej! Rano obudziła mnie burza-lało...myślałam,ze caly dzionek taki bedzie... Normalnie padam na twarz-staliśmy tyle dziś w tej parnocie w korkach,ze szok...
Moze wkleje dziś fotki ubranek dla mojego Maluszka:-)oczywiscie na odpowiednim wateczku:tak:
 
Cześć!! nareszcie mi sie udało, miałam dziś problemy z netem normalnie nie chcialo wyswietlic zadnej strony!! a jak weszlam na BB to musialm wpisać haslo bo mnie nie zalogowało:wściekła/y:
U nas też dziś padało i była burza ale rano o 7 jak wiozłam mojego M na jazde a teraz duszno i swieci slonce, ja natomiast siedze w domku z wlaczonym wiatrakiem bo pasc idzie!!!
Trzymajcie 12 lipca kciuki bo moj ma w ten dzien egzamin na prawko:tak:
A ja dziś kupiłam w lumpku dresik dla Weronisi i przyszedl ten kombinezonik z allegro-naprawde sliczny nawet ladniejszy jak na zdjeciu!!!fotki wkleje na odp.watku:-) no i mojego brzusia tez wkleje zdjatko:tak:
Witaj zawadka!!!!!!
Paptqa udanego urlopu i slonecznej pogody!!
Magdziunia jak dzisiejszy humorek??
 
reklama
Minisiu lepiej - wieczorem gadałam przez 15 min a dziś 45 z mężusiem.
Jak ja tęsknię za nim, ale damy radę.

W środę wybieram się na małę zakupy dla dzidzi - pajacyki, bodziaczki ale te większe na 68 kupię.
 
Do góry