reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Hej wszystkim! Czekamy na wieści z wizyt :)
Mnie znowu odrzuciło od kawy, pół wypiję i więcej nie wcisnę. Jak w takim wypadku otworzyć ciągle zamykające się oczy ??? 😱

Fajnie, że więcej z nas spotyka się po raz drugi na forum 🥰
 
reklama
Aaa a to nie jest, że jak prawa to córka jak lewa to chłopak ? No w każdym bądź razie jest ta sama strona co ostatnio. A ostatnio był chłopak 😅
nieee, ale ja teraz bobika też mam po prawej tylko na dole i pisali mi na ramzi grupie ze chłopak

Usg z córki to mam że na dole po lewej była, ale to ogólnie zależy jeszcze gdzie jest łożysko i wtedy względem łożyska się to jakoś ocenia 😅
 
Czekam dalej na wizytę, a miałam mieć 9:50…

I dziwne bardzo, bo mam tsh 0,47 po zwiększeniu dawki euthyroxu a dwa tygodnie temu było 1,77😳🤔
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj po 16 miałam taki zjazd… złapała mnie migrena, mdłości, momentami nie wiedziałam jak się nazywam. Rano wstałam niby ok, głowa nie boli, mdłości nie ma, ale za to zaczęłam ogarniać w kuchni i momentalnie cała energia ze mnie zeszła i aż mi się zaczęło czarno przed oczami robić… mimo że pracuję zdalnie to wzięłam urlop na żądanie bo coś czuję że dziś nie będę się nadawać do niczego. Non stop mi się słabo robi… a jeszcze 2-latek pod opieką 🙈 Dobrze że koło południa łapie dłuższą drzemkę to chociaż się z nim zdrzemnę i jakoś przetrwamy do powrotu męża 🙈
Rozumiem Cię, ja nigdy nie mam migren... jedynie bol głowy podczas grypy lub jak mam zatrucie organizmu to tył głowy chce mnie rozsadzić. W poprzedniej ciazy doświadczałam bólu podobnego do migrenowego z 3 razy na pewno się zdążył lekarz mi zalecił okłady, smaorwanie amolem przy skroniach i paracetamol 1000 dawkę czyli 2 apapy bo mówił że stan jaki miałam bolesny bardziej szkodzi dziecku niż wzięcie tego paracetamolu,l. Sytuację były na początku ciazy i więcej się nie powtarzały.
 
Rozumiem Cię, ja nigdy nie mam migren... jedynie bol głowy podczas grypy lub jak mam zatrucie organizmu to tył głowy chce mnie rozsadzić. W poprzedniej ciazy doświadczałam bólu podobnego do migrenowego z 3 razy na pewno się zdążył lekarz mi zalecił okłady, smaorwanie amolem przy skroniach i paracetamol 1000 dawkę czyli 2 apapy bo mówił że stan jaki miałam bolesny bardziej szkodzi dziecku niż wzięcie tego paracetamolu,l. Sytuację były na początku ciazy i więcej się nie powtarzały.
Ja miałam migreny przed ciążą. Brałam pregabalinę i odstawiłam przed staraniami. To było wybawienie. Teraz mam takie migreny, że ledwo funkcjonuję. Siedzę w poczekalni, czekając na wizytę i jedyne, o czym marzę to wrócić do domu, tak bardzo boli mnie głowa i oczy.
 
Rozumiem Cię, ja nigdy nie mam migren... jedynie bol głowy podczas grypy lub jak mam zatrucie organizmu to tył głowy chce mnie rozsadzić. W poprzedniej ciazy doświadczałam bólu podobnego do migrenowego z 3 razy na pewno się zdążył lekarz mi zalecił okłady, smaorwanie amolem przy skroniach i paracetamol 1000 dawkę czyli 2 apapy bo mówił że stan jaki miałam bolesny bardziej szkodzi dziecku niż wzięcie tego paracetamolu,l. Sytuację były na początku ciazy i więcej się nie powtarzały.
Miałam kiedyś okres gdzie miewałam bardzo silne migreny dość często, później na szczęście przeszło. Mam nadzieję że wczoraj to był tylko pojedynczy epizod 🥴
 
A właśnie tak dziewczyny chciałam coś sprostować, ja i @MartaMarkry już się znamy z grudniowek 2022 😅 i mega się cieszę, że znowu mamy termin na ten sam miesiąc. Marta to jest najlepszy motywator do pakowania walizki. Tylko kurna poprzednio miałam termin na 3 tygodnie po niej, a teraz mam termin kilka dni przed nią 😱 Marta pamiętaj, weź poprawkę, że urodziłam prawie miesiąc przed terminem 😅
Ja też byłam na grudniowkach 2022!!! ;D ale miałam termin na 31.12 więc zanim dołączyłam do forum to było już tam tyle informacji i strasznie mnie one stresowały (ja dopiero co zrobiłam test a inne dziewczyny już umawiały prenatalne i czułam że to nie mój etap po prostu) i udzielałam się na wątku mamy styczniowe 2023.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry