reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Przytulam mocno. Wyczytałam na różnych forach, że dziewczyny często zachodziły w ciąże po odstawieniu clo więc wszystko przed Nami:tak::tak: głowa do góry uda się uda ;-);-) Nowy cykl nowa szansa :-)

Tak tak kingus niektorym sie udaje po clo, ale znajac mojego farta w zyciu, to nie mam na co liczyc :no::szok:
A to mij wykresik z tego cyklu i chyba nie jest za rewelacyjny
wykres_pelny.php

pregnyl dostalam w 16 dc, owulacja prawdopodobnie w 18 dc
 
reklama
rudka termin na moją @@@ był 6-7.08 wiec zrobie sobie jutro test.A może betke powinnam lepiej zrobić?Ile kosztuje to badanko?
20-30zł betka jest pewniejsza,ale hmmmm....zobaczenie dwoch kreseczek na tescie zapamięta sie na długo.....:) to juz Twoja decyzja
rudka- kochana ten zabieg robi sie jesli kobieta ma PCO, czyli to co ja mam, Objawy w moim przypadku PCO- tradzik, brak owulacji, okres trwajacy raz 3 dni raz normlanie.. pozatym jajniki u normlanej zdrowej kobiety maja blonke w przypadku kobiet z PCO ta blonka jest duzo grubsza przez co jajeczko nie umie sie wydostac wiec nie moze dojsc do zaplodnienia..leczenie PCO odbywa sie albo farmakologicznie tak jak niektore dziewczynki tu maja clo biora, a u niektorych jest leczenie chirurgiczne,,, w sumie nie wiem od czego to zalezy,,,, sama laparoskopia polega na tym ze kladziesz sie na stole operacyjnym ale ten stol zakonczony jest tak jak fotel ginekologiczny.. robia trzy naciecia , dwa naciecia po 5 mm nad kazdym z jajnikow i obok pepka przez pepek wpuszczaja kamerke a przez otwory nad jajnikami wpuszczaja przyrzad do zrobienia dziur w jajnikach zeby komorka jajowa sie wydostala.. to tak na chlopski rozum.. wiec mozna znalesc na stronkach internetowych..:)
dzieki bardzo,tez mam PCO dlatego pytałam,trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszło
Witajcie dziwczynki.....

u mnie niestety 1 krecha
bardzo mi przykro:-:)-:)-(
Przytulam mocno. Wyczytałam na różnych forach, że dziewczyny często zachodziły w ciąże po odstawieniu clo więc wszystko przed Nami:tak::tak: głowa do góry uda się uda ;-);-)
mi sie udało po odstawieniu CLO, wiec trzymam kciuki
No i chyba nic z tego. Wiem, że niercierpliwa jestem, że do @ zostały jeszcze 2 dni, że test robi się z porannego moczu, ale nie wytrzymałam. Zrobiłam (fakt, że po wyjściu z wanny), ale kreska tylko jedna, ani śladu, nawet cienia drugiej. Oj chyba zwyczajnie się wkręcam. Tylko dlaczego ten test owu tak wyszedł :baffled:
moze spedz najblizsze dni na odpoczynku,relaks i te sprawy, zajmij sie czyms innym a jak @@ nie bedzie to powtorz test z porannego moczu
włąśnie przeczytałąm ten artykuł na wp.pl
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,t...edz-ryb-z-Baltyku,wid,10244684,wiadomosc.html
 
Ostatnia edycja:
rudka hej no właśnie tak myślałam i wole teścik zrobic ale co do teściku to am cykora:( juz tyle negatywow widzialam i teraz troszke sie boje. Może za szybko robie sobie nadzieje?:-(
 
rudka kupiłam wczoraj dwa testy i leża bo boje sie ich zrobić,moze poczekam jeszcze pare dni co?:-( kurcze nie wiem co robić,wczoraj sie jeszcze cieszylam a dzisiaj mam ...
Caluski pa
 
ja nareszcie mam wyniki swojej betki. Wynik mam 884 a normy to:
tydz ciąży stęzenie w surowicy
1-2 16-156
2-3 101- 4870
3-4 1110-31500
itd.
Czy to by oznaczało ze jestem w ciązy? :-D Prosze o odp.
 
Witam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie !!!!

Dawno się nie odzywałam ..... wiem :sorry2: ale czytałam was codziennie :tak: Ciekawe czy mnie jeszcze w ogóle pamiętacie :confused: hehe nowe staraczki napewno nie.Ale nie odzywam się no bo jak już mówiłam nie mam o czym pisać :-( przynajmniej narazie.....ale może kiedyś :happy: a teraz trzymam za was wszystkie mocno kciuki ...cały czas... i codziennie sprawdzam czy doszły nowe fasolki :tak: i przyznam że ostatnio sporo ich :-D Bardzo mnie to cieszy :laugh2::laugh2:

Gratuluję bardzo bardzo bardzo serdecznie wszystkim zafasolkowanym !!!!!! :tak::tak::tak::tak: Przepraszam że was wszystkich nie wymieniam z nick-u ale troszkę by mi zeszło :happy:
Gratuluję też Rudce :tak: śliczną masz dzidzie :happy::happy: taaaaakaaaaa słodziutka :tak:;-):-D

Tikanis za Ciebie i twój zbliżający się zabieg również trzymam kciuki :tak::tak:

No to cóż....rozpisałam się:laugh2::laugh2: życzę wam wszystkim powodzenia.Jestem zawsze gdzieś tam z boku i trzymam za was kciuki :happy::happy::happy: buziam :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
WItam po weekendzie.

basias gratuluję ślicznej betki, zarażaj teraz :-)

Ja nadal jeszcze czekam, zobaczymy, czy w tym miesiącu owu się pojawi. W sumie mogłaby wreszcie być. Od marca, od poronienia nie było...
 
reklama
Dawno się nie odzywałam ..... wiem :sorry2: ale czytałam was codziennie :tak: Ciekawe czy mnie jeszcze w ogóle pamiętacie :confused:
Pewnie, że pamiętamy :tak::tak:

Ja nadal jeszcze czekam, zobaczymy, czy w tym miesiącu owu się pojawi. W sumie mogłaby wreszcie być. Od marca, od poronienia nie było...
Trzymam kciuki żeby wszystko wróciło do normy ;-) Przyjdzie Nasza kolej...

Za 2 dni mam trzecią rocznicę ślubu i myślałam, że to będzie radosny czas jeszcze z innego powodu ale niestety. Mój mąż tylko powtarza to nie nasz czas a ja czekam zobaczymy kiedy przyjdzie ten mój czas :confused: Teraz szukam pracy i trochę odciągam się od myślenia o fasolce.
A tak z innej beczki- stwierdziłam, że w tym miesiącu wyciągnę moją sokowirówkę i popije zdrowe soczki:tak: Dziś zrobiłam marchwiowo-buraczany:-) Może macie jakieś sprawdzone przepisy?? Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że odbijam od tematu :sorry2:
 
Do góry