Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Mialaby bonusowe przejscia bez wspomagania testowegoRzadziej bys z psem wychodziła![]()
Kundelek, z bardzo przykra historia, ale ja udalo nam sie uratowac z fundacjiNigdy nie spytałam - @Kaalaa jakiego masz pieska?
No!Oczywiście że mam.
Jutro zrobię
No dobra, a jakie plany? Antybiotyk jest? Jak to bedzie wygladalo? Ponowne badanie potem czy po skonczeniu mozna dzialac?Tak jak myślałam, nie ma szans na transfer w tym roku. Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził![]()
Ja ogólnie na swoje nie mogę narzekać ale jak może być lepiej to warto spróbować. Zamówię przy najbliższej okazji.Ja lubię nałożyć bazę pod tusz, mam krótkie cienkie i w ogóle kijowe rzęsy, a z bazą pod tuszem zawsze są lepsze niż bez bazy. Kiedyś mi koleżanka poleciła jakąś randomową bazę kosztowała chyba z 10 czy 12 zł ale no jakie cuda robiła. Gdyby nie to, że była biała to mogłabym już tuszu nie nakładać tak miałam wydłużone rzęsyale niestety nie mogę jej już bardzo długo trafić, ani w Hebe ani w Rossmanie
Dlatego moim odkryciem jest właśnie ta variete i też jest super choć nie tak jak tamta![]()
Ale mam dzisiaj dobry dzien, dawno juz chyba nie mialam tak sprzyjajacego dnia, oby sie nie spierdzielilo, ale chyba maz na tym skorzysta wieczorem![]()
Tak jak myślałam, nie ma szans na transfer w tym roku. Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził![]()
Mialaby bonusowe przejscia bez wspomagania testowego![]()
Kundelek, z bardzo przykra historia, ale ja udalo nam sie uratowac z fundacjiale trafilo nam sie, to pies w stylu - pierwszy, grzeczny, po ktorych chcesz miec nastepne
No!tylko wez no sikaj z rana, zebym mogla rano juz sie cieszyc co?
nie trzymaj tego do poludnia
![]()
o nieTak jak myślałam, nie ma szans na transfer w tym roku. Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził![]()
No dobra, a jakie plany? Antybiotyk jest? Jak to bedzie wygladalo? Ponowne badanie potem czy po skonczeniu mozna dzialac?