reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

Ja jestem za pozostawieniem wątku!!!
W moim przypadku w szpitalu dawali podkłady ale z wigliny i były nie wygodne lepiej mieć swoje a co do majtek to absolutnie nie kazali ale i tak dziewczyny nosiły bo wygodniej z majtkami:-), zdejmowało sie na obchód lekarzy.Koszule można prosić szpitalne ale są bardzo krótkie, lepiej swoje, w szpitalach jest bardzo gorąco wiec szlafrok odpada gruby bo wcale sie nie przyda.Przydają sie wkładki laktacyjne i więcej niż jeden stanik.W moim przypadku przydały sie nakładki sylikonowe na sutki bo moje dziecko poraniło mi sutki.Co do ubranek dla dziecka nic sie nie przydało bo dali szpitalne koszulki i tylko w tym dzieci leżały owinięte w rożek, pampersy tez dawali trzebabylo mieć tylko chusteczki nawilżane do pupy.
 
reklama
Ja jestem za pozostawieniem wątku!!!
W moim przypadku w szpitalu dawali podkłady ale z wigliny i były nie wygodne lepiej mieć swoje a co do majtek to absolutnie nie kazali ale i tak dziewczyny nosiły bo wygodniej z majtkami:-), zdejmowało sie na obchód lekarzy.Koszule można prosić szpitalne ale są bardzo krótkie, lepiej swoje, w szpitalach jest bardzo gorąco wiec szlafrok odpada gruby bo wcale sie nie przyda.Przydają sie wkładki laktacyjne i więcej niż jeden stanik.W moim przypadku przydały sie nakładki sylikonowe na sutki bo moje dziecko poraniło mi sutki.Co do ubranek dla dziecka nic sie nie przydało bo dali szpitalne koszulki i tylko w tym dzieci leżały owinięte w rożek, pampersy tez dawali trzebabylo mieć tylko chusteczki nawilżane do pupy.
Karina/Sara - jakiej firmy mialaś nakładki silikonowe? Kiedyś czytałam w czasopiśmie kobiecym, że są super i że się sprawdzają.
Acha.. i jakie te majtki do szpit.? Jednorazowe,czy swoje - bawełniane?
 
Ostatnia edycja:
Uważacie że nakładki silikonowe na sutki to niezbędna wyprawka ????? Moim zdaniem to zawsze można kupić...jeśli nie będziesz miała problemu z karmieniem to będzie to tylko bezsensowny wydatek...
 
Ja mialam nakladki aventa ale wedlug mnie to najgorsza rzecz jaka wymyslili:baffled: W ogole sie nie przydały. Jesli chodzi o majtki po porodowe to tez zalezy od szpital. U nas w szpitalu w ogole nie mozna bylo nosic majtek bo krzyczeli , ewentualnie jak byly odwiedziny to ubralam ale te poporodowe to wg mnie lipa, sa tak luzne ze moglabym wcale nie ubierac.
 
no a mi znó te majty jednorazowe sie spisały i w domu z nich tez jeszcze przez pierwsze dni korzystałam no bo zawsze z gołą dupą nie szło chodzić :rofl2:

a nakładki do karmienia uzywałam ale bardzo krótko przydały mi sie jak mi jeden sutek okropnie zmasakrowała Liwia i nie umiałam karmić bo tak miałam pokaleczony :-) i szybciej sie goiło wtedy !!!
 
anoli...wchodzi mąż do sklepu i mówi.."poproszę nakładki silikonowe na sutki..." przeważnie są w dwóch rozmiarach małe albo standart.....ot cała filozofia...:-)
 
reklama
no cóż....mój pogląd widocznie wynika z tego że "mój" napewno by sobie poradził...:-) po drugie nie stać mnie na to żeby kupować" coś " tylko dlatego żeby mieć to w razie czego....:-)
 
Do góry