reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany Na Skorze

Ja się pozwolę dołączyć do wątku. Moja mała ma z tyłu na udach takie ledwo widoczne, a bardzo wyczuwalne pod palcem wysuszone placki. Co to? Liszaje?? Od leżenia? Od pieluchy?
Smaruję Bepantenem ale nie wiem czy to nie uczulenie...
 
reklama
Moim zdaniem może to być od potu. Moż posmaruj Sudocremem troszkę i wykąp w Oilatum i zmieniaj pozycję dziecka, na brzuszek?
 
extasy i jak było dzisiaj? jeśli to potówki to pomogą kąpiele z dodatkiem krochmalu, ale wysypki sa różne i ciężko cokolwiek powiedzieć na dległość. może to być alergia, ale równie dobrze może to być pieluszkowe zapalenie skóry i wtedy pomaga m.in. sudocrem. jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to zwróć się do pediatry
a co do suchych placków? to niestety nie mam pojęcia:no: mogę ci podpowiedzieć to co extasy - pediatra
chyba, że jest jakaś mama, która ma pojęcie, co to może być
 
No więc dzisiaj była poprawa.Miejsce nie jest już zaczerwienione tylko są te krostki.Smaruję kremem i troszke pomaga...od potu to napewno nie jest....nie mam pokęcia od czego to było ;/ Ale dzięki za rady :-)
 
Miecia a mała nie ma czasami skazy białkowej. Bardzo podobnie wygląda atopowe zapalenie skóry przy skazie. Oczywiście nie chcę cie straszyć, ale może warto sprawdzić.
Pozdrowionka
 
No właśnie, czy może mieć skazę białkową mimo, że karmię wyłącznie piersią i wyeliminowałam 3 miesiące temu z diety nabiał i mleko?
 
Witam
Mam do sprzedania 3 kremy oilatum po 350ml, 4 emulsje do kąpieli po 500ml i 2 zele 150ml do kapieli ceny mam atrakcyjne taniej niz normalnie kosztują , a jesli ktos już musi kupowac to warto sie skusic gg 10692718- kasia, kto chce cos wiecej sie dowiedziec niech sie odzywa nawet jesli jestem niedostępna, podkreslam jednak ze nie mam tego duzo Pozdrawiam
 
sluchajcie mam problem: mała często ma odparzoną pupe gole rany az krwiste i nie wiem jak sobie z tym poradzic a wszystkie leki typu mascie jakie dostawala od lekarza nic nie pomaga do dzis. Próbowałam różnych pampersów teraz używam "huggies super-flex" ale to i tak nic nie daje. Stosowałam juz wszystko sudocrem, tormentiol,mączka ziemiaczana,nawet mialam specjalny lek zrobiony przez apteke dotychczas pomagał jej clotrimazolum teraz juz nic nie dziala nie używam chusteczek nawilżających przemywam jej pupke, często wietrze.Jak mozecie mi jakos pomóc to bede bardzo wdzięczna.

Ps.jak miała 2.5miesiaca sytuacja byla podobna tyle ze wtedy leżeliśmy w szpitalu i pupka jej byla wysuszana przez tlen to do kńca tez nie pomoglo.Niewiem jak mam jej pomóc.:-:)-(
 
kapiel mydełko Bambino jest cudowne nie wysusza skórki jak inne mydła dziecinne skorka jest oi nim miękka gladziutka nawilzona i pachnąca;]po kapiel oliwke super pachie swoetnie zmiękcza i nawilza;]do buzi kremik z tej seri super;]chusteczki z tej seri pięknie pachną i są super nawilzone;]plecam!!!!szampon tez z Bambino te kosmetyki to poprstu rewelacja;]nie ma lepszych są sprawdzone od lat;]dla mnie one sa najlepsze nie wiem jak z nivea baby bubchen ale słyszlam ze tez są fajne mialam kiedys probkę oliwki i kremu z hippa spoko są tylko dla mnie za intensywny zapach;]odradzam olliwke J&J jest jak woda nie wiem co oni tam dodają wysusza mialam ja raz i wiecej nie kupie!!tak samo jak chusteczki dzidzius strasznie suche.piszcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
mydlełko oilatum jest tylko do skóry suchej dla dzieci??:dry:chcialam go wypróbowac ale jest strasznie dorgie jak na mydło:angry::baffled:patrzykam w inernecie kostka prawie 21 zł??czy mozna go kupic taniej albo na recepte ??odpiszcie dziewczyny:-)
 
Do góry